одне велике ціле тіла Детокс наконечник сухе чищення шкіри

Чи знаєте ви, що найбільший орган вашого тіла, шкіри, відповідає за приблизно чверть добової потреби детоксикації, які потрібні все ваше тіло? Один з найпростіших і найбільш недорогих, способів допомогти вашій шкірі зробити роботу він був розроблений, щоб зробити по своїй природі, в тому, як суха кисть вашої шкіри.

Суха чистка шкіри є свого роду спа, як метод, який дає його учасникам численні переваги для здоров’я. Це добре для людей, які мають сухий, лупиться, і навіть нормальної або жирної шкіри. Багато позитивних ефектів сухої шкіри щіткою не набули широкого поширення, однак його здоров’я посилення захисту вашого внутрішнього здоров’я і загального вигляду шкіри, може зробити його приємним частиною вашого повсякденного, рутинної природних охорони здоров’я.

При використанні техніки сухою щіткою, ваша шкіра скоро почне відчувати себе набагато більш м’якою, гладкою і безкоштовний непривабливих мертвої ділянки шкіри, а також будете мати можливість підтримувати природний здоровий блиск вашої шкіри. Використання приголомшливі властивості відлущування природний зубною щіткою, мочалкою подушку або текстурованою тканини миття ви будете позбавити свій організм від сухих, мертвих клітин шкіри, в результаті чого свіже, чистіше і шкіра виглядає молодшою.

Хоча зображенням сухою щіткою переходячи ваша шкіра не може звучати надто приємно, насправді, це дуже заспокійливу і розслаблюючу враження, якщо все зроблено правильно. Це стара техніка сприятиме циркуляції тіла, дозволяючи вашому тілу легше позбутися надлишкових токсинів через шкіру. Суха чистка шкіри стимулює лімфатичну систему, яка починається процес детоксикації.

Інший великий бонус за сухою шкірою чистка за його здатність мінімізувати появу целюліту на сідницях і верхньої частини стегна, що є проблемою для багатьох жінок. Навіть якщо ви не можете повністю виключити шкіри ямочки через сухої шкіри щіткою, цих проблемних областей може виявитися набагато менш помітними. Магазини токсичних жирової тканини часто винуватцем целюліт, і суха чистка шкіри допомагає позбавити організм від токсичних відходів, так що має сенс, це буде також великий боєць целюліту і втрати ваги підсилювач.

Щось ще, що люди вважають, що суха чистка шкіри допомагає з підвищення їхньої імунної системи. З лімфатичною системою організму стимулюється через сухої шкіри щіткою, токсини виводяться з організму, що призводить до більш здоровою і більш ефективному функціонуванню імунної системи.

Навіть ваші м’язи можуть досягти кращого тону через сухої шкіри щіткою, і це також допомагає, дозволяючи жирових клітин, щоб бути більш адекватно розташованих усередині тіла. За допомогою кисті в жвавих чином, це допоможе в стимуляції нервових клітин, що дає вам більше стан душі і тіла. Сухий щіткою, кажучи простою мовою, стимулює приплив крові до поверхні шкіри.

Там немає нічого особливо складного в тому, суха чистка шкіри, все що вам потрібно зробити, це виконати наступні прості кроки:

1. Придбайте собі щетиною, яка зроблена з натуральних волокон, так як він менш різко на шкіру, ніж синтетичні, і не буде шкодити людям, які мають ніжну шкіру.
2. Ви повинні сухою щіткою шкіру перед входом в душ або ванну, так як шкіра повинна бути сухою для цієї процедури до роботи. Це, як мертві клітини шкіри і токсини ефективно знімають тіла.
3. При запуску суха чистка шкіри техніку, почніть з ніг, зачіпаючи їх повністю і енергійно, круговими рухами, а потім рухається вгору до щиколотки, ікри, стегна, живіт, руки, і руки. Переконайтеся, що ви чистите до серця, використовуючи легкі удари по районах чутливої ​​шкіри, і триматися подалі від соски або особи. Ой!
4. Потім вам потрібно увійти в душ, так що всі мертві клітини шкіри змиваються в каналізацію з теплою водою. Використовуйте холодну воду шпрітцером в кінці, щоб допомогти в циркуляції крові, потім висушіть шкіру добре з сухим рушником, щоб допомогти подальшому з циркуляцією. Завершити процес з природною масляній основі зволожуючий крем для вашої шкіри, такі як мигдальне, кокосове або оливкове масло. Спробуйте застосувати те, що ви не побоялися б поїсти.

Знайте, що деякі люди мають певні стану здоров’я, які не слід використовувати суху шкіру щіткою. Люди, які мають діабет, високий кров’яний тиск, екзема, псоріаз, висип, шкіра якого переламана, не загоїлися рани або інфекції шкіри слід уникати цього шкіру і внутрішні стратегії охорони здоров’я.

Сухий щіткою шкіру перед купанням була використана як метод очищення організму цілого, яке практикується в різних культурах протягом всієї історії. Турецькі ритуали ванни використовувати грубу тканину Мітта, відомий як Кеша. У Стародавній Греції і Римі, вони будуть використовувати інструмент під назвою strigiles який був сформований як вигнуті ложки, щоб очистити шкіру перед купанням. Ayruvedic практика масажу garsana є сухий масаж з використанням шовку або вовни рукавички.

Ніхто не любить дивитися на непривабливі ділянки сухої або лупиться шкіри, особливо коли стоїть спекотна погода, і ви хочете носити більш відкритий одяг тіла. У той час як ритуал сухе чищення шкіри може здатися, що строго жіночої шкіри прикрашати режим, щоб більшість чоловіків, я можу запевнити вас, що чоловіки також отримають довгострокові вигоди здоров’я добрий внутрішнє очищення тіла. Але, вони повинні будуть навмисно вибрати, щоб дати цій простій стратегії в галузі охорони здоров’я половину шансу.

Там дійсно немає жорстких і швидких правил, коли мова заходить про те, як часто людина повинна Суха кисть їх шкіри. Але як і все інше, ви повинні робити це досить часто, щоб відчувати будь-які довгострокові переваги для здоров’я. Деякі прихильники цієї практики стверджують, що ви повинні робити це щодня. Краще правило, на мій погляд, було б просто планувати робити це кожен раз, коли ви очікуєте, щоб купатися або приймати душ, в даний час питання, як часто це може бути.