лімфатичної трав целюліту

Хоча Є гормональні чинники, які, як вважають, впливає на розвиток целюліту, поганий кровообіг, а не достатнє фізичне навантаження, також вважаються винуватцями в цьому стані. На підставі останнього принципу, рекомендованих трав целюліту лімфатичної трав. Лімфатичної трави допомагають організму позбутися відходів і продуктів метаболізму. Основні рослинні лікарські засоби рекомендовані природних терапевтів включають ножі, ехінацея, тикають кореня і кульбаби.

Cleavers має сечогінну, терпким і лімфатичної трави. Крім того, що використовується для целюліту, він використовується для цистит, набряки, інфекції верхніх дихальних шляхів і запалення, а також лікування хронічних проблем зі шкірою. Це включає в себе псоріаз і екзема, та інші, які не страждають хронічними захворюваннями шкіри.

Ехінацея є популярним імуностимулятор з антисептичним і тонізуючим властивостями. Незважаючи на те що імуностимулятор, він може бути використаний в імунних проблем, таких як алергії, а також аутоімунних захворювань, таких як ревматоїдний артрит. Як і ножі, він сприяє очищенню крові та лімфатичної системи, що робить його відмінним вибором для целюліту. Ехінацея також стимулює систему кровообігу, і використовується в багатьох шкірних захворювань. Приклади включають фурункули, герпес, екзема, псоріаз, а також шкірних виразок. Він може бути використаний зовні а також внутрішньо і Augustifolia видів ехінацеї пурпурової і, як правило, кращі.

Pokeroot є иммуностимулирующим, зміцнювальний, протизапальну трава, яка має велику користь для лімфатичної системи. Він використовується для хронічному ревматизмі, тонзиліт, мастит, епідемічного паротиту, акне, стригучий лишай, і оперізуючий лишай. Він може бути використаний зовні і всередині, хоча це не слід використовувати у великих дозах, як це може бути токсичним. Рекомендований діапазон для чаїв 0,06 до 0,3 г висушеного кореня три рази на день. Якщо ви використовуєте настоянку або рідкий екстракт, дозування буде на пляшці.

Кульбаба сечогінний тоніком печінки, що сприяє збільшенню втрати метаболічні відходи через фекалії, збільшуючи вироблення жовчі. Він використовується для лікування шкірних захворювань, гіпертонії, проблеми з травленням, впливу токсинів, подагра, ревматизм, артрит, затримка рідини, і жовтяниці. І листя і корінь використовуються, листя мають сильний вплив на нирки, і корінь на печінку.

Ці трави можуть бути приготовані окремо або використовуватися в комбінації. Якщо ви використовуєте їх у комбінації, кращий спосіб, щоб взяти їх, ймовірно, як трав’яний чай. Зазвичай ви можете купити сухі трави з хорошого магазину здорової їжі, хоча, якщо у вас виникли труднощі пошуку деяких з них, є багато дрібних виробників онлайн, які продають трави безпосередньо населенню. Ви часто можете підібрати хорошої якості, органічних трав від них за дуже розумними цінами.

Кількості в трав’яних рецептів чаю зазвичай дається як відносний показник. Так, для целюліту чай, ви берете одну частину ножі, одна частина мішку корінь, і дві частини ехінацеї. Залити окропом трави і дайте їм настоятися протягом близько 5 хвилин. Потім процідіть рідину вимкнений, і пити одну чашку три рази на день.

Література:
1. C Фішер і г живописець, Матеріа Медика західних трав для південної півкулі
2. р Bedson, повне керівництво сім’єю природного зцілення