кератоз Pilaris лікування спрощену

Також відома як “куряча шкіра” у зв’язку з появою грубої шишки на поверхні шкіри, кератоз Pilaris є надзвичайно поширеним спадковим фолікулярної стані.
Як правило, вони починають з’являтися на спині і зовнішні важелі, а потім стали звичайними на ногах, сідницях, і практично кожну частину шкіри, яка не має волосся або опушені (наприклад, підошви ніг і долоні). Стан настільки поширене, що вважається, що від 40 до 50 відсотків дорослого населення в світі залежить, з номерами навіть вище, для підлітків – від 50 до 80 відсотків. Зрушення в строгості, кератоз Pilaris може варіюватися від нешкідливих до вкрай виснажливим.
Кератоз Pilaris характеризується ряд невеликих, твердих ударів, які викликає невеликий дискомфорт, однак вони можуть бути дуже непривабливий і щодо пацієнта. Кератоз Pilaris залишається з пацієнтом протягом усього року, однак, це в холодні періоди, коли рівень вологості низький, що папули запалати, стають все більш важкими і видні за кольором і фактурою.
Існують різні типи кератоз Pilaris, в тому числі кератоз Pilaris червона (червоні, запалені шишки), Альба (asperous, горбистої шкіри, без роздратування), червона faceii (червоний висип на щоках) і пов’язаних з ним захворювань.
Кератоз Pilaris є найбільш часто зустрічається всіх пасом і визначається його тонко запаленої, маленькі, сіро-білі папули.
Кератоз Pilaris червона є наступним кроком, з його папули володіють більш екстремальні запального компонента, змінюючи свій колір від сірого до червоного. Цей тип є найбільш помітним протягом холодних місяців.
Кожна клітина кератину володіють постійно знаходиться в стані линяти і регенерації. Пролиття таких клітин прикладами чого служать загальний стан лупи. Зміни гормонального балансу також відіграє велику роль у кератоз Pilaris, як це набагато більш поширеним в підлітковому віці і у жінок, які страждають від гіперандрогенії. У важких випадках, пори можуть бути заблоковані і виробляють акне. Забиті пори нагадують комедони ороговілі пробки навколишні волосяний фолікул.
кератоз Pilaris методи лікування
Пральна ваше тіло з люфа є одним з кращих засобів обмеження кератоз Pilaris. Він буде видалити мертву, суху шкіру на поверхні вашого тіла, і в свою чергу, зменшить засмічення пори. Крім того, тонкі аптеки класу пілінг засобами, що містять гідроксильні кислоти, як відомо, для надання допомоги в розблокуванні пори.
Ділянки шкіри, які найбільш здійснюватися також можуть знайти полегшення через лосьйонів. Краще всього використовувати тільки верхній рядок здорового крем для шкіри, щодня після душу.