духи і одеколон, аромат протягом століть

З історії людства і, ймовірно, до-жінки і чоловіки мають помазав себе аромати. Було сказано, що Єгипет правлячої королеви Клеопатра, Нефертіті і Хатшепсут була обширна чанах екзотичних духів. Історія також зазначає, що під час правління короля Карла II чоловіків часто здійснюється pomanders, або “букети” з ароматів в якості аксесуарів. Парфумерія протягом багатьох років були не тільки використовувати в якості прикрас привабливі, але і, щоб розсіяти запах тіла; за сьогоднішніми мірками, засоби особистої гігієни минулому був значно не вистачає!

У наш час, жіночі парфуми та одеколони чоловічі вважаються невід’ємною частиною догляду за шерстю. П’янкий, манить, і елегантні жіночі парфуми можна придбати в роздрібних магазинах, спеціалізованих магазинів, які несуть тільки аромати, в інтернеті, через каталоги або в безмитних міжнародних аеропортів магазинів. Кожен парфум побудований навколо “відзначає, що” або конкретні аромати; найтонші аромати мають верхні (сильний), середні і нижні ноти все це об’єднано в єдине духів. Верхні ноти може бути квітковим, земляний, мускусний, трав’янисті або основі цитрусових. Великий parfumiers Франції увічнили Топ-нотна ароматів, як Chanel № 5 Палатою Коко Шанель, Je Reviens з дому Worth, Shalimar від Будинку Guerlain і радість від Будинку Jean Patou. Справді, радість є найбільш дорогих парфумів у світі в $ 100 доларів за половину унції.

Чоловічі аромати в основному мускусний, землистий і цитрусові основі. Оскільки більшість чоловіків заперечують проти поняття, що вони носять духи, як жінки, ці аромати, як правило, називають одеколони. Багато прекрасних одеколонів виходити від дизайнерів чоловічого одягу, таких як Ralph Lauren, Versace, Chanel для чоловіків, Tommy Hilfiger, і Davidoff. У недавньому опитуванні США, Vetiver Guerlain, в основі цитрусових одеколону, Cool Water Davidoff були на топ-рейтинг від чоловіків, які використовують аромати.

При покупці ароматів, це допомагає зрозуміти різницю між духами і одеколоном, особливо в жіночій парфумерії. Духи на 100% ароматів на основі нафти, і дуже концентрованим. Кельні, або одеколоном, був розбавлений водою; це запах не остання майже так само довго, як жіночі парфуми. Щоб знайти хороші духи, необхідно, щоб робити покупки в магазині спеціальності або он-лайн. Набагато дешевше, одеколони знаходяться в наркотиків і дисконтні магазини. У той час як жінка може щедро розпорошувати себе з менш дорогі Кельні, тільки невелика кількість духів буде терпіти до десяти годин.

Навіть розливу вишуканих парфумів робить різницю в її неминущу якості. З кращих парфумів найчастіше розливається в кольорового скла або кришталю, вони залишаються більш свіжим і зберігають свій аромат краще, ніж аромати розливаються в прозоре скло. Кольорові пляшки запобігання ефірних масел в парфумерії стати прогірклим. Багато чоловіків і жінки зберігають свої Fine Fragrances в шафі, щоб запобігти занадто багато впливом світла. Догляд за кращі аромати дуже схожа на турботу про ювелірні вироби, необхідно подбати, щоб зберегти ваші духи, які можуть тривати багато років!