гелеві нігті – інвестувати в правильні інструменти догляду за нігтями

Догляд за нігтями важливо зберегти ваші нігті шукає здоровий, красивий і презентабельний. Необхідний для догляду за нігтями є хорошим педикюр і манікюр, який може змусити вас почувати себе на мільйон доларів. Догляд за нігтями повинен бути зроблений у правильному напрямку і з правильним обладнанням та інструментами, в іншому випадку ви ризикуєте пошкодити ваші нігті або ваших клієнтів, і може в кінцевому підсумку з результатами всупереч вашим очікуванням.

Існують різні інструменти нігтя, доступних на ринку, щоб зробити ваш манікюр і педикюр сесій задоволенням і зробили їх в правильному порядку. Як професійний ви повинні переконатися, що ви маєте право набору для догляду за нігтями з усім відповідним обладнанням так, щоб ваші клієнти задоволені багато і постійно повертаються до вас.

Ви завжди повинні інвестувати в обладнання високої якості догляду за нігтями так, щоб не пошкодити нігті Ваших клієнтів, а також пройти процедуру з легкістю. Завжди пам’ятайте, що хороше обладнання забезпечує відмінні результати.

Деякі важливі інструменти для догляду за нігтями, які ви повинні інвестувати в є:

• куля пальця / фут чаші – для замочування нігтів до і під час процедури очищення нігтя.

• Пилка для нігтів або наждачним дошки і архів ноги – вони входять в різних розмірах і крупи. Чим вище число круп дрібніше файл і чим менше число, крупи грубого файлу. Бажано не використовувати зернистістю менше 240 для натуральних нігтів або для формування краю, інакше ви ризикуєте пошкодити ніготь. Уникайте використання на позабіржовому файлів і дошки, як крупи нижче, а файл груба. Метал файли також не рекомендується для їх руйнівні властивості для нігтів. 3-х смуговий буфери хороша покупка для блиску та оздоблення.

• Кусачки для нігтів або нігтів Cutter – обрізати нігті до потрібної довжини.

• апельсинової паличкою – також відомий як кутикули штовхач, він використовується дуже обережно очистіть емаль і натисніть кутикулу тому. Нержавіюча сталь кутикули штовхача є розумною інвестицією, так як дозволяє для дезінфекції після кожного використання, щоб зберегти його від бактерій. Вона також доступна в пластик.

• кутикули кліпер / різак / ножиці – щоб обрізати мертву шкіру від кутикули.

• Акрилові Cutter – для акрилових нігтів.

• Ножиці – Карріон ножиці, різаки педикюру кукурудза, манікюрні ножиці

• Кисті – дрібна рогата щітки, великі кисті, ручка щітки, круглі щітки, які будуть використовуватися для очищення поверхні і нижній нігті в теплій мильній воді.

• Finger відпочинку стійку – для манікюр.

• Рушники і ватні кульки – Рушники, необхідної для поглинання в усіх зайву воду і очистити бруд під час процедури догляду за нігтями. Це також допомагає зберегти робоче місце в чистоті бактерій і допомагає поширення інфекцій.

Інше допоміжне обладнання може знадобитися для зберігання інструментів догляду за нігтями є щітка для очищення банки, скриньки для ювелірних провести невеликі прикраси нігтів, лак для серветки, бинти, кінчики нігтів, одноразові тапочки педикюр – для завершення досвіду.

Враховуючи ці інструменти з вами відрізняє вас як професійного високих стандартів і вселяє впевненість у Ваших клієнтів повертатися до вас знову і знову.