Як я можу відрізнити герпес і екзема – поради, які допоможуть ви ставитеся до ваших coldsore

Кути рота всі тріщини і біль, я прочитала, що герпес блістерної волі і екзема не буде? Я не впевнений, хоча. Як я можу відрізнити герпес і екзема?

Якщо ви так само цікаво, як відрізнити герпес і екзема, то читайте далі: герпес, іноді називають герпес, є групи дрібних пухирців на губі і навколо рота. Шкіра навколо пухирів часто червоні, опухлі, і болить. Пухирі можуть зламати, витоку прозорої рідини, а потім покриваються струпами через кілька днів. Вони зазвичай гояться протягом декількох днів до 2 тижнів.

Ще один простий Різниця між герпес і екзема є те, що Холодна біль болить, свербить екземи. Герпес, по суті, пухир, і мулу, а також екземи, де рідко проявляється на губах. Швидше за все, деякі гігієнічна помада або подібний продукт буде вирішувати ваші проблеми.

Інший зазвичай плутають інфекції герпес може бути кутовий хейліт, який є протизапальну, екзематозні стан з участю кутах рота. Часто, ця умова стане вторинно інфіковані з дріжджами мікроби, як ви (несвідомо) облизувати губи, і купатися області з дріжджами мікробів, які присутні у роті. Якщо ні інфекції, то протизапальних агентів, таких як кортизон або Elidel, допоможе, проте, якщо є дріжджовий інфекції, також, то крем спрямоване проти, які повинні бути використані на додаток.

Якщо ви хочете, щоб піти з дешевим варіантом, ви можете за Камп Fo Faneek (Іспанія?) Можна купити, що в продуктовому магазині. Це дійсно не зробити багато чого зцілення, але це робить його відчувати себе набагато краще. Якщо ви хочете піти на зцілення і йти болю з Abreva. Я думаю, що $ 13 за невелику трубку. Але він лікує його так швидко, так що воно того варте! Ви можете купити, що в будь продуктовий магазин чи аптеку теж.