Як знайти кращий особи зволожуючий

Ви втомилися від перемикання з однієї особи зволожуючий крем в іншу ставку, щоб знайти кращий і ефективний на ринку? Цілком титанічну роботу, намагаючись знайти зволожуючий крем для обличчя, який фактично робить те, що він стверджує, що робити.

Для початку, чи не дайте себе Реклама обмани показує чудові моделі і знаменитості схваливши особи продукти, які вони навіть не використовують; виробники цих продуктів витрачають багато грошей на ці рекламні оголошення, тому що вони знають, що їх продукція не варто їх Ціни.

Так як же я дійсно знаю Кращий особи зволожуючий, вам може бути цікаво, ну, простий спосіб дізнатися і знайти кращий зволожуючий крем спочатку знати, що ваша шкіра потребує і що він не потребує.

Давайте почнемо з того, що ваша шкіра не потребує:

Мінеральне масло: Це може бути вказана на етикетці як рідкий парафін, парафін або вазелін. Більшість виробників по догляду за шкірою додати мінерального масла зволожуючі тому що вони дешеві, але це не добре для вашої шкіри, тому що вона не дає шкірі дихати, він забиває шкіру і викликає акне.

Діоксан: Це похідне кокосового, уникати будь-яких зволожуючий крем, який містить цей інгредієнт, тому що він викликає рак.

Парфуми: Втекти від будь-яких зволожуючий крем, який містить ароматів, якщо ви хочете добре пахне (хто не хотів би) парфуми або одеколон використання, але не зволожувачі з духами. Парфуми містять токсичні властивості і, якщо ви використовуєте зволожуючі креми, які містять ароматів це означає, що ви будете поглинати токсини в більшій кількості, ніж ви могли б зробити з Кельном, який ви використовуєте, просто прикладаючи невелику кількість тут і там.

Парабени: виробляє використовувати їх в якості консервантів, щоб збільшити термін зберігання своєї продукції, але вони дуже небезпечні для вашої шкіри, тому що вони викликають алергію, а також може викликати рак.

Тепер, коли ви бачили, що ваша шкіра не потребує, давайте тепер подивимося на те, що ваша шкіра потребує:

Колаген і еластин: Колаген забезпечує стійкість до вашої шкіри, еластин підтримує еластичність шкіри (допомагає їй залишатися гнучким) Зазначимо, що покупка зволожуючий крем, який містить колаген є марною тратою грошей, тому що молекули колагену в цій зволожуючий занадто великі, щоб проникнути у ваш шкіри, отже, ваша шкіра потребує інгредієнти, які стимулюють вироблення власного колагену і еластину у вашому тілі. Інгредієнт, який робить те, що Cynergy ТЗ.

Коензим Q10 або CoQ10: Це дуже важливий антиоксидант, який лічильники вільних радикалів, що викликають старіння, і найбільш ефективною формою цього CoQ10 є Нанао-Lipobelle H-EQ10.

Вакаме: це приватний ламінарії від Японського моря, який блокує гіалуронідазу, гіалуронідаза розщеплює гіалуронову кислоту в шкірі, а коли гіалуронова кислота зруйнована, колагенових і еластичних волокон втрачають зв’язок, і це призводить до появи зморшок і темних кіл навколо очей.

Тепер, коли ви знаєте, що ваша шкіра потребує і те, що вона не потребує, все що вам потрібно зробити, як добре інформоване споживач, щоб піти туди і подивитися на обличчя зволожуючий крем, який містить інгредієнти ваших потреб шкіри і в той же час не містить шкідливих інгредієнтів ваша шкіра не потребує.