Список некомерційних організацій з пластичної хірургії свої місії і бачення

Пластична хірургія є медичною процедурою зроблено пластичних хірургів, щоб виправити деякі деформації тіла. Але ця операція дійсно стоїть висока робить його важким для бідних, щоб собі це дозволити. Саме тому некомерційні організації, фонди та групи були створені, щоб допомогти тим людям, за допомогою надання їм безкоштовні пластичні операції – список некомерційних організацій з пластичної хірургії.

Plasticos фонд
• Plasticos фонд є добровільною організацією, покликаної забезпечити пластичні операції дітям з вродженими дефектами, вродженими вадами розвитку та травматичних конфігурацій. Організація вважає, що ці діти з каліцтвами заслуговують того, щоб бути здоровий, і це може бути зроблено тільки за допомогою пластичної хірургії.

для жінок стан охорони здоров’я в світі
• Жінки для охорони здоров’я є міжнародною організацією, очолюваних жінками і має головним завданням на наданні допомоги знедолених громад через медичну та педагогічну допомогу.

Операція Посмішка
• Операція Посмішка була заснована пластичний хірург на ім’я доктор Вільям П. Маги разом зі своєю дружиною Кетлін. Ця організація зосереджена на наданні допомоги дітям з ущелиною губи і піднебіння. Операція Усмішка також передбачає світ, повний посмішок, бо вважає, що усмішки вдихнути життя у світі.

Дитяча хірургія коригувальні суспільства
• Дитячий Коригувальні суспільства хірургії є некомерційною організацією, яка надає безкоштовні хірургічні операції з пластичної та реконструктивної хірургії для дітей з вродженими дефектами. Крім цього, організація також надає медикаменти і медичне приладдя до лікарень.

лицем до лиця
• лицем до лиця міжнародної організації та гуманітарне підрозділ з питань освіти і Фонд досліджень Американської академії лицьової пластичної та реконструктивної хірургії (AAFPRS Фонд). Основна мета цієї організації полягає в наданні допомоги дітям, які були залишені їхні сім’ї через їх дефектів обличчя за допомогою пластичної хірургії.

товариства пластичних хірургічних фахівців з догляду за шкірою
• суспільство пластичної хірургічної Догляд за шкірою фахівців є добровільною некомерційною організацією, яка фокусується на розвиток освіти, підвищення клінічних навичок, а також забезпечення якості догляду за шкірою для своїх пацієнтів через допомогу їх завірені і право пластичних хірургів.

Цей список некомерційних організацій з пластичної хірургії каже, що краса для всіх, що ті люди з дефектами особи не заслуговують жалю. Те, що вони в вашої допомоги.