Ось деякі поради щодо купівлі алмазів, щоб з’являтися на питання простіше

Ви вирішили взяти великий крок, зробити вирішальний крок, поп питання і будь-які інші аналогії можна придумати, щоб запитати ваша друга половинка на тобі одружуватися. Швидше за все, якщо ви читаєте це, то ви деяку допомогу та / або поради щодо купівлі права алмазу.

Це буде одна з найбільш емоційних покупок ви завжди будете робити у вашому житті. Я знаю, я був там. Ключовим для мене робив свою домашню роботу, формування бюджету та дотримуватися його.

Таким чином, перша порада, яку я можу дати, встановити бюджет. Більшість продавців алмазів, ювелірних магазинів кажуть, щоб використовувати чверть року `S Зарплата … або щось в цьому напрямку. Як людина, яка зробила цю покупку, встановити ціну ви відчували себе комфортно, а не ювелірні магазини.

Наступне, що вам необхідно знати, є чотири C `и. Їх розрізають, чіткість, колір і карат. Колір є простим. Ви хочете, щоб дістатися до якнайближче до білих, як це можливо і наскільки ви можете від жовтого. Колірна шкала виглядає наступним чином, D, E, F безбарвні, G, H, I, J вважаються майже безбарвний і КМ і Нової Зеландії, які мають помітні кольору. Очевидно, що більше білих алмазу тим вища вартість буде.

Ясність являє собою масштаб недосконалості алмазу могли б мати. Діапазон від FL “, `якщо ‘(Бездоганний, internall бездоганною) в` `I3 (у комплекті). Алмаз повинен виглядати чистим для очей, і мати всього лише недоліки під мікроскопом, наскільки це можливо. Чим ясніше алмаз більше вона буде коштувати. Ідея полягає в тому, щоб забрати алмаз, який ясно неозброєним оком, це може мати деякі недоліки, які ви повинні побачити під мікроскопом, але це дозволяє переміщатися вниз ясності масштабу, зниження вартості, так що ви можете використовувати ці гроші, у вашому бюджеті або в розмір або колір.

Розріз представляє форму алмазу, і залежно від whethere вона налаштована чи ні, він може підвищити вартість. Однак, якщо ви йдете з одним з основних скорочень, таких як круглі, принцеса, овальні або круглі, вартість не повинна збільшитися, що багато чого, якщо на всіх.

Нарешті, останнє, але не менш важливе, але в минулому з причини, карат або розмір алмаза. Всі чотири C `и малюнок у вартість алмаза, проте жоден показник більше, ніж його розмір. Само собою зрозуміло, що чим більше алмазів більше вона буде коштувати.

Ви і лише ви можете зробити тільки визначення того, де ваш діамант бюджету буде витрачатися. Якщо розмір має значення (без жартів, будь ласка), то вам доведеться пожертвувати деякими колір і прозорість, якщо вам потрібно, щоб умістити його в рамках Вашого бюджету. Якщо розмір мобільного `т важливий, але ясність і сяйво алмазу, як він сяє від вогнів більш важливо, то ви можете пожертвувати розміром і відшукати алмаз вища на ясність і кольорові гами. Удачі в покупці, так і для вашого майбутнього.

по: Michael C. Підлісний