Мама макіяж магія – повернути молодість

Жінки, які мали дітей можуть бути незадоволені зовнішнім виглядом свого тіла. Вагітність, пологи, грудне вигодовування може і все забирають на жіночі тіла. Деякі жінки пощастило випробувати невелика зміна в їх тіла після вагітності. Як правило, це включає в себе тих, хто має дітей у їх двадцятих, знаходитесь у формі до вагітності, і не набирати занадто багато ваги під час вагітності.

На жаль, інші жінки не так пощастило. Вагітності може призвести до грудей скорочуватися, збільшити або SAG; це може призвести до розтяжок і надлишок шкіри в областях, де вага був отриманий, і він може зробити це важко, щоб схуднути в певних частинах тіла.

Пластичні хірурги тепер пропонують мамі процедури перетворення для відновлення жіночих фігур назад до їх до вагітності форми.

збільшення грудей, ліфт, скорочення

Вагітність і годування грудьми може вплинути на появу в грудях. Для деяких жінок, груди збільшена залишаються довго після пологів і годування грудьми. Інші вважають, що вони втратили жиру в області грудей після того, як діти. Але більшість жінок помічають, що їх груди не настільки веселим, як вони були до вагітності. Збільшення грудей, ліфт, або скорочення операції можуть бути виконані, щоб поліпшити зовнішній вигляд грудей.

розтяжок

Розтяжки можуть бути надзвичайно незручне для жінок, вони можуть з’явитися на животі, стегнах, сідницях і інших частинах тіла. Лазерне видалення розтяжок може зменшити появу розтяжок.

зайва вага

Багато жінок відчувають труднощі при спробах скинути ці останні кілька фунтів на їх проблемних областей. Процедура ліпосакції цілі конкретних областей тіла і видалити жир.

надлишок шкіри

Додаткова шкіра в області живота часто виникає після вагітності. Тим не менш, цей надлишок шкіри не можуть бути відпрацьовані за допомогою вправ і дієти. Єдиний спосіб видалити зайві шкіри з процедурою, підтяжка живота.