ВПС нової релігії для волосся

Історія позаду GHD випрямляч волосся, які оформлені тисяч подіумах

Важко повірити, що тисячоліття було вісім років тому – здається, що тільки вчора урочистостей скрізь приносили в новому році, як новий світ починається. Мало хто знає, що революція відбувається тихо, повстання в світі краси, який повинен був вигнати погані дні волосся назавжди. Це було, звичайно, GHD Випрямлячі волосся.

Коли заліза GHD випрямлення волосся з’явився у Великобританії, ніхто не знав нічого подібного. Будучи екс-перукаря для одного з провідних салонів у світі, щаслива людина, яка до цього відбулося приз володінні під час подорожі, звичайно, знав багато, коли справа дійшла до волосся. Переконаний, що він був на переможця, він і двоє його друзів імпортували технології і почали торгувати зі свого будинку в Йоркширі.

Почнемо з того, перукарі думав, що вони, маючи сміх продажу цих дивних стайлер для майже 100 фунтів стерлінгів! Але наступна новина ВПС було хвалити в кожному інтерв’ю красою редактори і зірки срібного екрану і, як слух, так і зробили попиту. Легенда свідчить, що клієнти прагнуть стукали у двері складу, намагаючись підкупити співробітників і навіть злом – тільки, щоб отримати в свої руки деякі GHD випрямляч волосся.

Без реклами не витрачати взагалі, ВПС досягли культового статусу. Люди, які володіли пари поклонялися їм і ті, хто не вірив, що вони здатні чудеса.

Подорож, щоб стати світовим лідером у гарячої укладання може бути один для швидкого ВПС, але це, звичайно, не без ускладнень. Там було багато з визначальних моментів у житті бренду, які зробили це виділяються одні у світі краси волосся.

Спочатку був запуск міні-ВПС стайлер GHD і широкий (ВПС Уідс) випрямлячі для волосся три роки тому, яка завершила ВПС сім’я і був миттєвий успіх. GHD обміну заліза потім пожвавився влітку 2005 року для тисяч стиль наркоманів, які хотіли GHDs, але не хотіли купувати, бо вони вже були випрямлячі. Відповідь була, щоб люди торгівлю в своїх старих випрямлячів в салонах за £ 20 від нового GHDs і, як ви можете собі уявити, це був величезний успіх.

Легендарний рожевий GHD випрямляч волосся для подальшої місяць жовтень раку молочної залози в 2004, 2005, 2006, і 2007, і вони допомогли підняти £ 1.1m, що ВПС пожертвував Благодійний раку грудей. Інший незабутній главу в історії було ВПС ВПС Limited Edition Різдво рол сумку, в якій були розпродані ще до магазинів встигли поставити свої мелодії на Різдво.

Сьогодні ВПС є світовим лідером у випрямлячі для волосся без близьких конкурентів, щоб говорити. Його люблять знаменитості кіл і модної еліти і стиль тисячу подіумах. GHD виріс, щоб стати одним з найяскравіших і відомих брендів у догляді за волоссям. З мільйонами проданих праски, ВПС є улюбленим випрямляч для волосся в світі.