як запах парфумів може змінитися

Більшість жінок дуже люблю парфуми. Багато хто має свій улюблений аромат від знаменитого Число Chanel 5 до Estýe Лаудер Beyond Paradise або Euphoria Calvin Klein автора. Є деякі духи, які призначені для повсякденного одягу, а інші призначені для вечора чи ночі. Але незважаючи на всі сорти і нескінченні вигадки ароматів на ринку, іноді жінки збиті з пантелику тим, що пахне парфумами сильно відрізняється від них, ніж це було в пляшці. Чи як це пахло на одного. Виникає питання: чому? Дотримуйтесь вперед, оскільки ми даємо вам кілька відповідей, щоб допомогти вам зрозуміти цього дивного явища і як ви можете вибрати аромат, який усі свої власні.

Перш за все, важливо пам’ятати, що багато з цих ароматів дуже делікатний характер, і за складом. Це дуже важливо, що ви зберігаєте ваші парфуми в прохолодному темному місці, як тільки ви взяти його додому і ви відкриваєте пляшку. Аромати можна легко, постраждалих від екстремальних температур або сонячних променів. Сонячних променів і високої температури може легко порушити хімічний баланс ваших парфумів, і змінити або навіть зруйнувати своєрідним запахом, без вашого відома.

Далі, ви повинні розуміти, що шкіра кожної людини є унікальним в натуральних олій і кислот, які у них є. Ваша шкіра і її масла і кислоти буде відрізнятися від вашого друга, ваша мати або ваша дочка. Як взаємодіє парфуми на шкіру обличчя кожного буде іншою. І так, що духи пахне так само, прямо на Ваш найкращий друг, може здатися не настільки прямо на вас. Існує не завжди такий великою різницею, що ви можете помітити, досить, щоб відмовитися від парфумів, але відмінності, безумовно, буде там. Але переконайтеся, що ви даєте собі не менше 10 хвилин з новим духів на ваші окуляри імпульсу, перш ніж прийняти рішення. І не намагайтеся більше ніж два чи три за один раз. Перевірка Інші духи, щоб швидко або занадто багато ароматів хрест не може дати вам точний результат. Не поспішайте, щоб знайти хороший парфум.

Іноді жінки також вважають, що духи, які, здавалося, працювали добре для них в якийсь момент почав пахнуть по-різному після певного періоду часу. Ви повинні розуміти, що існують і інші хімію тіла фактори, які можуть прийти в гру, які дійсно можуть змінити, як парфуми реагують на вашу шкіру. Дієта, наприклад, може відігравати велику роль у виявленні відмінностей в ароматі ви носите. Є дуже багато часнику або цибулі занадто багато може створити проблеми для людей, які мають тенденцію мати ці продукти приходять через свої пори. Маючи цибулі або часнику змішати з ваших парфумів може виразно змінити запах. Дієта з високим вмістом жиру, або пряні дієти, може реально збільшити інтенсивність парфумів у зв’язку із зміною в хімії організму, що проявляється в ефірних маслах шкіри, які змішуються з духами. Повернутися до попередньої дієті може повернути попередню улюблений аромат.

Ви також повинні розуміти, що гормональні зміни у вашому тілі буде відображатися у вашій шкірі хімії, а також. Пройшовши через період статевого дозрівання, менопаузи або навіть вагітність може легко змінитися, як парфуми реагують на вашу шкіру. Проблеми зі здоров’ям, як діабет може створити проблеми з шкірою і зміни у вашому натуральні масла, які вплинуть на свій улюблений аромат, а також. Навіть коливання і зміни рівня цукру в крові, що діабетична проходить, у свою чергу ефект парфумерії аромат. Навіть невеликі зміни, такі як мають сушарки шкіри, то у вас є вже може легко впливати на запах ви носите також ефірні масла, в парфумерної буде поглинений в шкіру і змінити склад аромату залишилися позаду.

Там насправді нічого не турбує Healthwise в будь-якому з цих випадків, але це добре, щоб знати, чому ваші улюблені парфуми, здається, не пахнуть так само, як раніше. Або чому певний аромат, який користується всі інші, здається, не працює на вас. Кожен з нас є унікальною особистістю, з відмінностями в натуральні масла і кислоти, які ми маємо на нашій шкірі. Хімію тіла і здоров’я може також відігравати важливу роль в тому, як парфуми реагують зокрема на тілі жінки. Тільки не поспішайте. Знайти аромат, який працює на вас, і ви будете мати унікальний аромат, який усі свої власні.