як добитися ідеальної брови

Ви ніколи не замислювалися, чому великий шум навколо брів? Брови дійсно так важливо? … Справді! Брови кадрів на вашому обличчі. Гарної форми брови мають можливість чарівність і брати участь в очі майже заворожує моди. Ваші брови мають вирішальне значення для тих, хто навколо вас, щоб читати ваші вислови, не вимовляючи жодного слова з ваших уст. Умм! Інтригуюча думка! Можна посперечатися, що перший крок до ідеального брів є придбання необхідних інструментів, щоб забезпечити прекрасний причесані брови щоранку.

Бігти і купувати хороші кисті брів, пінцет для брів, колір (якщо це необхідно) і дешевий гель для волосся.

2. Помістіть нові інструменти у ваш улюблений косметичний мішок. Ніколи не залишати місто без them.c

3. Використовуйте легкий руку, коли ви вищипування брів. Поточний погляд глем є повне брову. Ви завжди можете зривати більше, але вам доведеться дорого заплатити, щоб купити більше брів. Краща лінія, якому треба слідувати власної природною лінією брів. Візьміть олівець для брів, олівець для очей олівцем або якщо все інше не чорнилом. Почніть з внутрішнього куточка ока і намалювати пряму лінію до ваших брів. Чи не висувайте ваші брови далеко за межі зовнішнього краю ока, де вона починається звужуватися, за яким буде виглядати, як думав, що це знаходиться на невеликій діагоналі. Створіть свою арку з найвищою частини на зовнішній самих краю вашого учня.

4. Після завершення вищипування брів, ви хочете використовувати щітку і чистіть брови вгору моди піддавати будь-який видимий неслухняне волосся, які повинні бути зірвав. Ножиці для кутикули також зручний невеликий пункт, який буде використовуватися для обрізки.