таке целюліт зводить вас з розуму

Всупереч поширеній думці (і ЗМІ), целюліт насправді є нормою, а не винятком. Шкіра, яка має целюліт ямочки або вибоїстій за зовнішнім виглядом і зазвичай з’являється на сідницях, стегнах, і стегна, вона частіше зустрічається у жінок, ніж чоловіків, що робить його ще більш слова гудіння.

Жінки, як правило, більше турбуються про свою зовнішність і більш сприйнятливі до повідомлень, відправленим у засобах масової інформації про те, як вони виглядають. Крім ЗМІ, деякі пластичні хірурги створюють ажіотаж у жінок про целюліті за різних процедур, які вони будуть виконувати. І останнє, але найбільш очевидним, особа, яка впливає як целюліт бачив це виробники різних продуктів, які стверджують, щоб позбутися целюліту.

Як я вже сказав, целюліт зустрічається частіше, ніж не у жінок. Це пов’язано з образом, що три речі розкидані і під шкірою жінок (яких вона відрізняється від такої в чоловіків); ці речі сполучної тканини, жиру і м’язів. Гормони і генетики також впливають на розвиток целюліту: і за те, що тенденції і кількість, яка з’являється.

Це означає, що сім’ї з історією целюліту схильні виробляють люди з целюлітом. Є набагато більше сімей, які генетично сприйнятливі до цього прояву, ніж є ті, які такими не є.

Досить часто ви бачите харчові добавки, які роблять заяви про зменшення целюліту. Вони засновують ці вимоги до інших заяви, що їх інгредієнти дають вам краще кровообіг, обмін речовин і вище, що вони будуть розщеплювати жири в організмі. Інгредієнти, які вони роблять ці претензії, про які трав’яні добавки, які, як правило, не потрібно мати специфічні клінічні дослідження, проведені об’єктивні третіх осіб.

Іншими словами, компанії пред’являють претензії і не мають ніякого наукового доказу, щоб підтримати ці вимоги. Навіть при клінічних випробуваннях, може бути тільки кореляція встановлена. Це означає, що в той час, здається, є посилання, цей зв’язок не може бути доведено. Це тому, що немає остаточного способу визначення метаболічного рівнів, обігу та швидкості (і відсоток) розпад жиру в організмі.

Іншими словами, бути обережні, що ви купуєте в біологічно активних добавок і стверджує, що вони роблять. Дослідження інгредієнтів стільки, скільки ви можете і через досліджувати ці компанії, крім того, хто є маркетинг продукту.

Якщо ви виявите, що багато компаній роблять різні заяви про певний компонент, ви повинні розуміти, що немає ніякого способу, яким всі претензії може бути правдою. Бути з підозрою в тих випадках, те ж саме, якщо ви виявили, що певний компонент, здається, є багато претензій про одну вигоді, у вас є більше шансів, що насправді інгредієнт робить те, що вона стверджує.

Завжди уважно читайте список інгредієнтів дуже ретельно. Один компонент, який особливо шкідливо для багатьох людей є йод. Одним з найбільш часто зустрічається харчування і найбільш смертельно алергії алергія на молюсків. Це часто відбувається через алергію на йод, який є спільним в багатьох молюсків.

Йод є часто інгредієнта в продуктах, які стверджують, зменшити целюліт. Крім того, йод може викликати питання здоров’я у людей з щитовидної умовах. Він мудрий, щоб приймати будь-які харчові добавки ви розглядаєте з лікарем, перш ніж приймати їх через можливу алергії, питання в галузі охорони здоров’я, або за рецептом питань взаємодії.

Один із способів, які можуть допомогти тимчасово появи целюліту є певні види масажу та обгортання. Ці процедури зазвичай роблять в салонах і не роблять заяв про поліпшенні внутрішньої роботи вашого тіла. Правда претензій скаже вам, що лікування зводить до мінімуму появу целюліту.

Кращий спосіб з’ясувати, чи є салони претензії справедливі відносно їх лікування целюліту, щоб поговорити з іншими клієнтами про їх результати з лікуванням. Наприклад, я використовую салон має лікування обгортання, яке тимчасово зменшує прояви целюліту. Це салони лікування чесно робить. Я говорив з багатьма клієнтами, які будуть використовувати цей метод лікування для особливих випадків, але вони взагалі не користуватися послугою на постійній основі.

Масажні процедури майже такий же. Часто вони зробили з машинами, які маніпулюють шкіри і підлеглих тканин (у тому числі жиру). Вони не запропонували у зв’язку з тим, що вони можуть легко розтягнути шкіру, яка має зворотний ефект у довгостроковій перспективі, в результаті чого площа виглядати набагато гірше в довгостроковій перспективі.

Глибокий масаж тканин набагато краще для вашої шкіри і, все зроблено правильно, можна тимчасово звести до мінімуму появу целюліту. Що потрібно мати на увазі, з цими препаратами в тому, що вони носять тимчасовий характер, але вони також дуже розслабляє і це добре для психіки.