рідина для зняття лаку, чому не-ацетон серветки для видалення є найбезпечніший вибір

Жінки люблять, щоб виглядати красиво. Макіяж був головний продукт цієї практики і суспільства стільки, скільки пам’яті живуть. Навіть самі нецивілізованого суспільства на цій планеті використовувати макіяж в тій чи іншій формі. Лак для нігтів є лише одним прикладом того, як жінки намагаються додати трохи чуття на їх зовнішній вигляд. Лак для нігтів, як і інші роблять вікна, можуть бути різкими на шкірі і способів, якими ми йти про видалення це може пошкодити епідерміс, або поверхні шкіри.

Рідина для зняття лаку на основі спирту буде а може, і зазвичай робить, пошкодити ніготь. Спиртовій основі в комерційних рідина для зняття лаку може вичерпатися нігтів змушуючи його стає білим або тріщину. Ці видалення також може призвести до пошкодження кутикули пальців залишаючи червоний, схвильований, і боляче. Існує також ризик з яких алергія на суворі в’язким знайшов у них.

В’яжучий в комерційних рідина для зняття лаку є речовина, відома як ацетон, який сушить хімічних нігтьового ложа і кутикули. Гвоздь може перетворити білий, стають ламкими і пластівці один від одного. Багато хто вважає, що це само польське, який викликає ушкодження, коли, насправді, це рідина для зняття лаку і, що важливіше ацетон, який міститься в ньому.

За короткий період часу були новими для зняття лаку, що надходить на ринок, які позначені як “NON-ацетон”. Ці видалення використовують хімічні відомий як етилацетат, щоб замінити ацетону. На жаль, обидва ці речовини дійсно можуть вбити тебе, може викликати рак, вроджені дефекти і недружніми по відношенню до навколишнього середовища. Вони також пошкодження кутикули і нігтьового ложа у зв’язку з масовим висихання, яке відбувається від їх використання.

Там повинен бути спосіб очистити нігті, не турбуючись, якщо це вб’є вас, викликають вроджені дефекти або пошкодити ваші нігті.

Введіть Номери для нігтів Ацетон серветки Remover. Що робить їх краще? Вони не містять спирт, ацетон або етилацетат. У них немає мігрені викликають запах і навіть екологічно безпечні. Їх також легше не носити з собою і пропонують жодних шансів на розлив в гаманці або на всьому протязі Вашої одягу під час використання. Серветки використовують тип всіх природних фарб, щоб зламати елементами польського таким чином очищення його з ваших нігтів. Серветки бувають приємні аромати і пронизані

Вітамін Е, щоб зміцнити нігті, так що майбутнє зростання нігтів буде сильніше і здоровіше.

Підводячи підсумок, чи не ацетоном лак для нігтів серветки для видалення працювати краще і безпечніше, тому що:

• Вони не токсичні
• Вони чисті і прості у використанні
• Вони не запалюються
• Вони гіпоалергенні
• Вони не є канцерогенними
• вони є органічними і біорозкладаних
• Вони пахнуть здорово!
• Вони не будуть висихати нігтів або кутикули
• Вони живлять нігті з вітаміном Е

Тепер, коли ви знаєте правду про ваших спільних, щодня на основі ацетону для зняття лаку, можна зробити правильний вибір, найбезпечніший вибір, коли прийшов час, щоб повторити ваші нігті. Ацетон є нездоровим для вас і для ваших нігтів, просто і ясно.

Номери для ацетону на основі лаків для нігтів серветки для видалення просто найбезпечніший вибір, щоб дати нігтям і шкірі здоровий блиск, який триває все життя.