природні способи, щоб позбутися від набряклості під очима

Незалежно від того, як важко Ви пробуєте, застосовуючи макіяж очей, щоб приховати припухлості під очима не працює. Замість цього, він тільки посилює проблему, виділивши набряклість. Деякі люди вважають операцію в якості кінцевої засіб, але воно не гарантовано працювати 100% часу. Не кажучи вже, що операція може коштувати вам багато, і включає в себе численні ризики. Тепер, як ви можете позбутися від цієї області провисання під очима? Читайте далі, щоб дізнатися, проста, природна, і доступні методи для усунення набряклості під очима.

1. Отримайте більше сну та відпочинку.

Мішки під очима є красномовним свідченням браку сну і відпочинку, осторонь від старіння. Якщо ви завжди не вистачає сну, ніяка кількість коштів не вирішить ваших бідах. Таким чином, правило номер один в позбавленні від набряклості під очима, щоб отримати достатній сон. Спробуйте спати від 7 до 9 годин. Таким чином, ваш організм може отримати все інше він повинен омолодити тіло.

2. Пийте багато води.

Нестача води, разом з нестачею сну, є ключовим компонентом набряклість під очима. Тіло має тенденцію утримувати більше води, якщо він відчуває відсутність води в системі. Як результат, частина води утримується під очима, що робить цій області більше, ніж зазвичай. Щоб запобігти цьому, ваше тіло повинно бути зволоженою. Що може бути краще для цього, ніж питво принаймні вісім склянок води щодня? При цьому, ваш організм не буде мати для зберігання води під очима, набряклість і в цій області, будуть видалені.

3. Відпочиньте з огірка або чайні пакетики.

Огірки творити чудеса в позбавленні від мішків під очима. Ось те, що ви повинні зробити, щоб насолодитися прекрасним переваги огірки: скибочка огірка прохолодний на колі (1/4 дюйма) і покласти скибочки на ваших очах. Відпочиньте протягом декількох хвилин. А ще краще, подрімати з скибочками огірка на ваших очах ¬-за пожвавить ваші очі і розум, а також зменшити набряклість під очима.

Чай в пакетиках мати такий же ефект, але робить це всього за кілька хвилин. Використовуйте два чайних пакетика, щоб зробити гарячий чай і дайте їм охолонути повністю. Коли чайні пакетики вже прохолодно, покласти їх на очі, лягти на спину і розслабитися. Потім, через три-чотири хвилини, поверніть чайні пакетики і розслабитися протягом ще декількох хвилин. Нарешті, мити обличчя прохолодною водою і промокніть йому висохнути.

4. Застосувати гамамелісу на мішки під очима.

Гамамелісу також є природним і ефективним засобом, щоб позбутися від мішків під очима. Перед використанням гамамелісу, охолодити його в холодильнику протягом близько 20 хвилин. Потім, застосуйте його до шкіри під очима допомогою ватного тампона або м’яч. Гамамелісу може допомогти зменшити розмір ваших очей мішки, а також освіжити і підтягти шкіру під очима.

Це безпечніше і дешевше використовувати природні засоби, ніж, перенесли операцію, щоб зменшити набряклість під очима. Спробуйте ці кошти і насолоджуватися їх красою і розслабляючий підвищення ефектів!