природні не завжди найкраще – покупець буде пильний

У сучасному суспільстві є багато більший акцент на профілактичну медицину. Основний упор робиться на підтримку вашого здоров’я, а не лікування хвороби або хвороби після доконаного факту. Це не тільки більш економічно ефективним, це дозволяє знизити захворюваність навіть незначні застуди та грипу. Велика частина профілактичної медицини включає в себе натуральні трави.

Оливкові листя чаю є природною трав’яний рецепт, який використовується для підтримки здоров’я. Оливкових листя є кофеїн вільних органічних антиоксидант, який був показаний для зниження кров’яного тиску, знижують рівень холестерину і поліпшити стан здоров’я шкіри і дихальних відповіді. Вона також може збільшити енергію і підвищити імунну систему. Це лише один з багатьох трав’яних добавок на ринку, яка націлена на поліпшення і підтримку здоров’я. Багато людей вважають, трав’яні добавки є безпечними, тому що вони є природними. На жаль, це не завжди так.

Трави складається з сотень різних компонентів, не всі з яких є безпечними. Деякі можуть погано взаємодіють з певними фармацевтичними препаратами, які ви приймаєте, в той час як інші компоненти можуть мати більш пряме шкідливий вплив на вашій системі. Важливо мати на увазі, що Сполучені Штати не мають нормативної системи, створеної для трав’яних добавок. Саме тому дуже важливо, що ви досліджуєте будь-який трав’яний доповнення ви думаєте про взяття. Оскільки FDA не бере участі в процесі врегулювання трави, ви повинні переконатися, що ви читали більше, ніж етикетки. Будь-який бажаючий може купити трав’яні добавки в аптеці без рецепта, і часто вони не знають, що вони насправді купують і введення в їх системах. Існує великий ринок для додаткового здоров’я, проте, споживач повинен знати, що вони купують і з якою метою.

Більше ста вісімдесяти смертей були пов’язані з дієтичної добавки протягом останніх кількох років. Не кажучи вже про людей, які постраждали від нирки, серце і м’язи проблеми. Люди думають, що трав’яні добавки не мають ніяких шкідливих побічних ефектів, тому що вони природні. Все більше і більше людей звертаються до трав’яні добавки, щоб залишатися здоровим і лікування проблем зі здоров’ям, щоб уникнути необхідності йти фармацевтичної маршруту. Не всі добавки викликати проблеми і насправді багато з них можуть бути дуже корисні в лікуванні безлічі захворювань. Проте, перш ніж приймати будь без рецепта ліки, в тому числі трав’яні доповнення, це може бути гарною ідеєю, щоб перевірити з вашим лікарем або фармацевтом про можливі побічні ефектів або взаємодій.