природні засоби для освітлення шкіри креми проти комерційного освітлення

Коли я дивлюся на шкіру відбілюючий розчин, ви знайдете різні можливості, доступні: від комерційних креми для лазерних, мікродермабразія, кріотерапія, або таблетки.

Шкіри відбілюючі креми і лосьйони є найбільш поширеними лікування використовуються. Є багато з них на ринку. Деякі доступні за рецептом лікаря та інші без рецепта.

Відбілювання шкіри крем буде скоротити виробництво меламіну з інгредієнтами, які інгібують тирозинази, який є ключовим для синтезу меламіну. Є три компоненти широко використовуються:

– Гідрохінон. Потенційно небезпечних, але дуже ефективний. Відбілювання шкіри креми, що містять гідрохінон заборонений в Європі, але доступна в США (концентрація 2% в аптеці і за рецептом вище).

– Арбутин. Це безпечний і природний заміною гідрохінон. Вона добувається з ягідних рослин. Здається, відбілює шкіру дуже ефективно без небезпечних побічних ефектів.

– Kojic кислоти. Це ще один натуральний інгредієнт широко використовується в відбілювання шкіри кремів. Він знаходиться в тип грибів, а також при ферментації рису, щоб зробити sake.Among іншого, вона запобігає вироблення меланіну, він має антибактеріальні та антиоксидантними властивостями.

Пошук ефективного відбілювання шкіри крем не повинно бути проблемою. Якщо у вас є невеликі проблеми гіперпігментації, ви можете спробувати домашні засоби. Майте на увазі, що домашні засоби, як комерційні відбілюючі креми, повинні застосовуватися регулярно, як частина вашого повсякденного життя.

Для більше ефективності, завжди очищати шкіру перед нанесенням будь-якої шкіри відбілюючий крем (домашній або комерційний)

Ось деякі недорогі і легкі рецепти, щоб зробити вашу власну шкіру відбілюючий крем в домашніх умовах.
(Увага: Не наносити на область очей)

– Маслянка. Це найпростіше домашнє засіб доступно, щоб полегшити ваш skin.It містить молочну кислоту, яка відлущує шкіру. Ваш тон шкіри буде легше після видалення верхнього шару. Просто нанесіть пахту з ватним тампоном. After15 хвилин, змийте пахту теплою водою.

– Картопля. Інше просте домашнє засіб для відбілювання шкіри. Клочок картоплі до утворення пасти, а потім поширювати його на вашій шкірі. Коли решітка картоплі не напружують, тому що ви хочете всі свої соки juices.The картоплі містять відбілюючі компоненти, які будуть полегшити вашу шкіру. Нехай Картопляна маска сухий, і змийте теплою водою.

– Мигдальне тісто. Мигдаль освітлення агентів. Замочіть 5 мигдаль в миску з водою на ніч. Очистіть і розімніть їх, перетворюючи їх на пасту. Нанесіть пасту на вашій шкірі. Коли паста висохне, змийте її теплою водою.

– Апельсинова кірка. Нд висушити деякі апельсинові кірки. Коли вони повністю сушать, шліфують їх, щоб зробити порошок. Додавання молока в порошок, зробити пасту і розгорнув його на вашій шкірі. Залиште на 15 хвилин, потім змийте теплою водою.

– Сандалового пастою. Використання порошку сандалового дерева, лимонний сік, томатний сік і огірковий сік, зробити пасту. Застосувати і дайте йому висохнути. Змити водою.

– Сік лимона і мед. Ви будете готувати пасти з використанням соку лимона, мигдаль, сухе молоко, і мед. Нанесіть пасту протягом п’ятнадцяти хвилин і змийте водою.

– Вівсянка, томатний сік і сир. Застосувати по шкірі суміш ви будете робити з цими трьома компонентами. Залиште на 15 хвилин, потім змийте холодною водою.

– Порошок куркуми і лимонним соком. Зробіть пасту і нанесіть його на шкіру. Промити після 15 хвилин.

Якщо ваша проблема з гіперпігментацією не надто серйозно, будь-яке з цих домашніх засобів може бути ефективним. Для більш серйозні проблеми гіперпігментації, ви краще подивіться на комерційній відбілювання шкіри крем.