медичних спа-послуги естетичні процедури в омолоджуючих, мирній обстановці

Медичні курорти є зростаюча тенденція в косметичній промисловості процедури. Все більше і більше пацієнтів вибирають медичні курорти в порівнянні з традиційним пластичним хірургом офісів і курортів з обмеженою косметичних пропозицій. Ці спеціалізовані центри пропонують зручність і варіанти традиційних спа-день, а також більш інтенсивної процедури.

На відміну від традиційних курортів, медичні курорти знаходяться у віданні навчений медичний працівник, найчастіше сертифікований пластичний хірург. Хоча лікар може не бути присутнім під час усіх процедур, він доступний для консультацій або у разі виникнення надзвичайної ситуації. Більшість процедури виконуються кваліфікованими естетики або техніків.

Хоча медичні курорти пропонують широкий спектр процедур, вони найбільш широко використовується на клієнтів, які шукають ін’єкції ботокса, лазерна шліфовка шкіри, лазерна епіляція, і хімічний пілінг. У той час як часто виконується в клінічній відділення, медичний курортів пропонують заспокійливий, розслаблюючий середу, яка може допомогти покласти клієнтів у спокої до, під час і після процедури. Вони також мають можливість об’єднати більш інтенсивного лікування з традиційними спа-послуг з метою досягнення максимальних результатів.

Ботокс і інші лицьові ін’єкції є одними з найбільш популярних медичних спа-салон. Контурна корекція зморшок і аналогічні продукти допомагають зменшити або усунути поява тонких ліній і зморшок на обличчі, шиї і руках. Біль, пов’язана з процедурою, м’який і є кілька основних ризиків і побічних ефектів. Відновлювальний період також короткі; взагалі є деякі незначні почервоніння і припухлості протягом лише кількох годин.

Лазерні процедури, такі як видалення волосся і омолодження шкіри також надаються у більшості медичних курортів. Такі послуги, як ці виконуються висококваліфікованими і навчених фахівців. Деякі лазерне лікування вимагає декількох сеансів для досягнення повного результати, роблячи Medical Spa ідеальним місцем для вільної від стресів відвідувань. Як ін’єкцій, ці косметичні процедури включають обмежений болю і короткий період відновлення.

Медичний спа-послуги включають в себе глибоку процедури для обличчя, такі як хімічний пілінг і мікродермабразія. Існують три основні види хімічного пілінгу: м’який, середній і глибокий. У зв’язку з потенційною для опіку шкіри та інших пошкоджень, безпечніше пройти ці інтенсивні пілінги, де медична допомога легко доступна.

Хімічні пілінги знищити перші шари шкіри виявити нові, бездоганною клітини внизу. Пілінг може допомогти зменшити або успішно стерти вікові плями, прищі, зморшки і пошкодження сонцем. Мікродермабразія є більш м’яким процедура, яка включає в себе використання обертових, абразивний диск, щоб сходити самий верхній шар шкіри. При повторних сесій, мікродермабразія може досягати плями, які лежать глибше під поверхнею шкіри.

Деякі медичні послуги спа, який також зазвичай пропонується в традиційних спа-центрів включають догляд за обличчям, обгортання, масаж, сауна та ароматерапії. Вони можуть бути виконані кваліфікованим естетик і неінвазивні. Часто ці процедури працюють краще, коли використовується в поєднанні з більш інтенсивної пропозицій, таких як лазерна шліфовка або хімічний пілінг з метою оптимізації результатів.

Медичні курорти пропонують широкий спектр послуг, відповідних для різних клієнтів і естетичних цілей. Рішення залежить від держави, так що не забудьте перевірити, що спа знаходиться у веденні ради сертифікованих пластичний хірург і має кваліфікований, добре навчений персонал під рукою.