волосся та догляду за шкірою поради для сезону дощів

Сезон дощів тут, і цей час, щоб отримати барвисті парасольки і плащі з. Не дозволяйте вашим послабити духів. Ось кілька порад, щоб піклуватися про себе, і все ж добре виглядати в цей дощовий сезон.

Жирна шкіра, кучеряве волосся є загальними проблемами, з якими ми стикаємося в мусонів. Через високу вологість в повітрі, шкіра, швидше за все, щоб отримати масляне. Жирна шкіра призводить до прищі і інфекцій. Спробуйте мити обличчя з звичайною водою принаймні 3-4 рази на день. Використовуйте хороший скраб зберегти обличчя чисте. Не використовуйте занадто багато косметики в мусони і якщо це взагалі необхідно, переконайтеся, що він є водонепроникним. Не наносіть занадто багато рідини на ваше обличчя, а не використовувати продукти на основі порошків. Можна замочити ноги в теплій воді з невеликою кількістю солі, щоб позбутися від роздратування через бруд і грибкової інфекції. Спробуйте і носити плаваючі або шльопанці або балетки, щоб ваші ноги дихати. Барвисті тапочки також дуже багато і надто зручні. Носити речі з міцними лямки так, щоб ваші ноги не вислизає з взуття, за вологи.

Волосся не схоже, щоб бути на місці в мусони і завивають тільки додає проблем. Бажано, щоб триматися подалі від хімічної обробки, як випрямлення, завивка і лаки для волосся. М’який шампунь повинні бути використані, але волосся не слід мити дуже часто, як вологість може зробити волосся виглядає кульгав. Хна є кращим для використання в цьому сезоні. Для того щоб уникнути завивають, відпустку в кондиціонері може бути використаний. Намагайтеся, щоб волосся як можна більш сухою. Не залишайте ваші волосся відкривати дуже часто. Спробуйте зав’язування хвіст і фанку його з барвистими кліпами і контакти, і ви готові піти.