Як вибрати мінеральну косметику лайнер губи рум’ян і губ потім застосувати його

Кожна жінка використовує губну помаду. Якщо ви хочете, щоб пройти весь природний, ви також повинні отримати мінеральну косметику губну помаду як останній штрих.

Щоб зробити це, вам потрібно купити правильний колір мінеральної косметики губну помаду, яка доповнює природний відтінок ваших губ і шкіри.

Сливи, вина і глибокі червоні прекрасно підходять для тих, хто має темний відтінок шкіри, світло-коричневі бежеві з рожевими або помаранчевими відтінками доповнюють жінок, які мають світліший відтінок шкіри. Якщо у вас смаглява шкіра, спробуйте отримати губну помаду в коричнево червоні, світло-коричневих тонах і родзинками відтінків.

Якщо ви носите важкі макіяж часто, вирішите, губну помаду, що є світло. Якщо ви зайнято м’якою макіяж, а потім отримати і щось більше, щоб вижити виділитися.

Помада на відміну від інших продуктів макіяжу слід застосовувати кілька разів на день. Якщо ви йдете на роботу, вирішили використовувати кольори, які світло вранці, як крем і матові при використанні темних кольорів, які глянцеві в нічний час.

Коли ви перебуваєте в магазині, будьте терплячі, коли ви вирішите губи мінеральна косметика рум’яна кольору. Так як ви вже там, то це буде відмінна ідея, щоб намагатися з різних відтінків на губах і, якщо це можливо, зробити це там, де є природне світло спостерігати, як це буде виглядати з вашою загальною особи.

Якщо деякі люди там, ви навіть можете виробляти тіні шляхом об’єднання деяких квітів. Помічник з продажу виграв ¡¯ т змішувати партії і дозволяють привести його додому. Щоб зробити це, Ви повинні застосувати одну жвавістю до губ, а потім додати ще один, змішуючи з пензлем на ваших губах.

Що стосується губ, вирішите, той, який темніше, ніж ваш губну помаду. Будьте впевнені, що це в тій же сім’ї кольору.

Тепер давайте поговоримо про те, як застосувати це на ваших губах. Перед тим, як зробити це, переконайтеся, що ви вже розмістили складають на, тому що це звичайно останнє, що потрібно працювати.

Коли ви будете готові, прикладіть невелика кількість бальзам для губ або вазелін першим, хто губи, щоб дати йому трохи вологи.

Намалюйте тонку лінію уздовж краю губи допомогою губ. Початок в середині верхньої губи і потім працювати ваш шлях назовні. Обійміть зовнішніх краях, щоб відкрити тонкі губи, а потім лінію в межах краю, щоб применшити надмірно повні губи.

На відміну від інших продуктів мінеральної косметики, ви дона ¡¯ т потрібні кисті устаткована губну помаду. Ви тільки повернути його в сторону, щоб він буде йти вгору, а потім покрити губи рівномірно, поки ви залишаєтеся в губи ¡¯ з країв. Деякі люди можуть ¡¯ т зробити це так, якщо ви йдете через край, щоб позбутися від нього за допомогою деяких цигарковий папір.

Отримання губну помаду і олівець для губ вранці легко, але ви повинні зробити це кілька разів на день, особливо після їжі або пиття, тому що колір буде передавати все, що ви були розіслані контакт с.

Таким чином, ви як і раніше добре виглядати після їжі або зустріти кого-небудь, з головою у ванну і виправити себе, приймаючи вашу продукцію мінеральну косметику з сумки і працювати на себе перед дзеркалом.