Основи лазерної епіляції

За стільки років, що мають небажаного волосся на тілі були як чоловічі, так і жіночі проблеми. Відбулося обговорення способів видалення волосся безпечно і, як ці процедури є численними. Для новачків, гоління і воском виявилася вельми популярною. Але для зайнятих людей, які не мають вільного часу, який, як вважають, є волосся видаляються лазерної технології.

Лазерна процедура народився через 20 років після експерименту. Потім, вони не використовують лазерні і ксенонові лампи використовуються для отримання того ж ефекту, як лазери в сучасному світі. Потім можна було купити приблизно в середині 1970-х років. Процедура отримала широке визнання лікарів і пацієнтів. До цих пір не є серйозної дискусії та обговорення на її безпеку і ризик. Лазерна епіляція, як відомо, бути безпечною і нешкідливою процедурою. Єдині відомі проблеми розвиваються лазерні процедури легкі алергічні реакції, почервоніння, пухлина або висип. Не хвилюйтеся, хоча, тому що більшу частину часу, побічні ефекти є проблемою і є керованим. Якщо у пацієнта розвивається почервоніння або набряк, висип або більш ніж в три дні, лікар повинен знати відразу ж. Іноді це навіть не безпосередньо на лазер, але ліки.

Лазерна епіляція є лікування, яке триватиме не більше трьох-чотирьох місяців з цієї серії. Це тому, що лікування не буде завершений протягом дня. Це вимагає іншого підходу повинна бути не менше 8-12 тижнів. За цей час для лікування вашого тіла, щоб пристосуватися, перш ніж перейти до наступного етапу лікування. Відведений час також призначений для моніторингу, якщо пацієнт розробив алергії або аномалії шкіри. Хоча рідко, хірурги і раніше слідувати з метою запобігання шкідливих побічних ефектів.

Хоча вважається відносно безпечною обробки, існують деякі обмеження на лазерну епіляцію. Це не для людей з більш темною шкірою тону або світле волосся. Краще за все для тих, з темним волоссям і темною шкірою через природних властивостей світла і його реакції на світло і темні кольори поверхонь. Смаглява шкіра може отримати опік або роздратування при отриманні лазерного лікування. Хто розглядає обробки шкіри може піти в клініку і отримати консультацію. Більшість лікарів пропонують безкоштовні консультації.