хна макіяж – підводки для очей і підлозі постійного олівця для очей

Хна зачарувала людство з часу невідомо. Він був використаний для обох лікарських і прикраса цілей. Сьогодні ми знайшли нове застосування для цього багатофункціонального продукту та налаштувати його відповідно до наших вимог. Хна макіяжу, такі як хна підводки для очей, підлозі постійного олівця для очей, бальзами для губ і креми є результатом таких зусиль.

Діапазон хни косметики

Краса фахівці розробили широкий спектр хною косметиці, які включають в себе:

Хна підводка для очей: не вдається знайти природною заміною вашому хімічні олівці для очей? Спробуйте хну підводка для очей зроблені з чистого екстракти хни, пшеничний протеїн, аква та іншими рослинними інгредієнтами. Олівці для очей, як хна Хна Очі служити подвійної мети: підводка для очей, а також лоб лайнера. Їх два наконечником відкриття також дозволяє дрібних деталей. У випадку, якщо ви хочете класичний вигляд, виберіть від традиційного кольору, такі як чорний лакриці, агави сіра, чорна смородина, чорниця, какао коричневий, фундука та вигадки. В іншому випадку, ви можете піти оригінальним з малиновим рожевого, фіолетового сливи, м’яти синій, зелений і авокадо золотого меду.

Хна ручки: Вони стали невід’ємною частиною хни макіяж. Ця зручна ручка заповнені пастою екстракт хни і інші натуральні компоненти зробила революцію в техніці застосування хни мистецтва тіла. Просто купити Хна Пенна і почати роботу по створенню вашого особистого татуювання хною. Цей простий у використанні Хна Пенна доступний в оригінальний колір хни, а також інших модних відтінків, і довговічними. Хною ручки, як хна Пенна, ви можете створити товстих і тонких ліній хною, завдяки їх різноманітності розмірів. Це також допомагає у створенні складної татуювання хною.

Хна помади: хна помади, як хна Губи складаються з 100% натуральних інгредієнтів, і можуть бути використані в якості вкладиша губи або звичайний помади. Хна помад доступні в різних кольорах, таких як вишня рожевий, виноград, бордовий, капучино, полуниця червоний і шоколадно-коричневого. Ці помади ідеально підходять для щоденного, а також тимчасового користування. Крім того, їх водній основі запобігає утворенню липкого шару на ваших губах. Їх змазування докази формули з добавкою м’яти забезпечує Вам освіжаючий, охолоджуючий ефект. Крім того, білок пшениці в хни помад допомагають у зволоженні губ. Останнє, але не менш важливе, помад хною останній протягом усього дня, а не чіп або перетворити відшаровуватися.

Підсилювачі Хна губ: Чи хочете ви твердо і хтиві дутися? Потім за допомогою трав’яних хною губи підсилювачі як хна Губи регулярно. Унікальний склад продукту підвищує колагену і ГАГ (glycosaminoglycolas) синтез, який надає природний повноту ваших губ. У певному сенсі, Хна губи є прекрасною альтернативою дорогим і ризикованим підвищення хірургії губ. Крім того, вони захищають губи від ультрафіолету і вільних радикалів і запобігають борозен і лущенням. Насправді, ви помітите істотну зміну в повноті ваші губи протягом одного місяця його використання.