п’ять кроків для кращого догляду за волоссям

Приймаючи належний догляд за волоссям дуже важливо, за те, що трохи краще. Нехтуючи навіть однієї частини режиму догляду за волоссям може привести вас до серйозної проблеми ряд поганих днів волосся. Не важливо Тип всі або текстуру вашого волосся не має і які б не були його довжина завжди є деякі загальні і раніше необхідні кроки, які повинні дотримуватися для кращого росту та здоров’я волосся. Тут слід кілька кроків, які повинні бути дотримані для кращого росту та здоров’я волосся.

1.Providing краще харчування для волосся: наше волосся завжди у необхідності відповідний джерело вітамінів. Здоров’я і росту волосся багато в чому залежить від постачання харчування, які ми поставляємо на нього. Хоча наші волосся в основному з білків досі залишається потреба іншого харчування, крім білків. Вітаміни мірі важливий для волосся особливо вітаміну B комплексу. Крім того, вітаміни А, С, Е, також набагато важливо для волосся. Для забезпечення правильного харчування для волосся також необхідність належної поставки біотин, фолієву кислоту, пантотенову кислоту і мінерали, такі як залізо, цинк і діоксид кремнію. Крім цього масло насіння льону, чорна смородина масло, водорості і т.д., також добре для волосся.

2.Scalp догляду: Крім надання харчування для волосся є також нагальна необхідність для прийняття правильного догляду за шкірою голови. Шкіра голови має велику роль у здоров’ї волосся. Корінь волосини отримує свою кормову базу з голови. Тому вона стає набагато важливо, що ми належним чином подбати про шкіру голови. Якщо так чи інакше шкіра голови отримує пошкодження волосся, звичайно, щоб бути хворим. Для кращого турботливим волосистої частини голови дозволяє, мають ще кілька порад.

. Тримайте вашу шкіру голови чистою. А це означає, ніколи не дозволяйте пилу і частинок бруду, щоб залишитися на шкірі голови. Вони утворюють шар на шкірі голови і перешкоди для належного кровообіг шкіри голови.
б. Шампунь на кожен додатковий днів, щоб зберегти шкіру голови чистою і охайною.
C. Не дозволяйте вашої голови висихають.
D. Не використовуйте фен якомога більше, як вони роблять шкіру голови сухий.
é. Відлущування шкіри голови з ніжним скрабом принаймні, два рази на тиждень.
ф. Масаж голови регулярно. Масаж шкіри голови допомагає в правильній циркуляції крові в шкірі голови сприяє росту волосся і блиск, а також заспокоює нерви і розслабляє м’язи.

3.Shampooing та кондиціонування: Поряд з постачанням правильне харчування для волосся є також необхідність належного миття та кондиціонування волосся. Шампунь на кожен додатковий день має важливе значення для підтримки волосся чистим та охайним. Але часто шампунем робить волосся сухими. Тому після кожного шампуня існує необхідність належного кондиціонування волосся, які забезпечать вологи у волоссі і робить її гладкою і шовковистою. Кондиціонування волосся і допомагає волоссю від зовнішнього пошкодження.

4.Proper обрізка: Для кращого росту і здоровому вигляду волосся належної та своєчасної обрізки дуже важливо. Якщо це не буде зроблено в строк у вас буде волосся, що січеться і волосся будуть виглядати нудно і вільні свій блиск.

5.Некоторие інші поради: Тут слід кілька додаткових порад, які допоможуть вашому волоссю виглядати добре і ви можете уникнути пошкодження волосся.

. Для запобігання збитку від ворушиться спробувати спати на атласній наволочці.
б. Використовуйте кабана кисть, щоб уникнути пошкоджень від чищення.
C. Уникайте пластикові гребінці і використовувати замість дерев’яного.
D. Тримайтеся подалі від аксесуарів для волосся з металом в них.
é. Використовуйте білка лікування один раз на тиждень, якщо ваше волосся буде пошкоджений.