ніхто не буде знати, ви носите контактні лінзи

Чи є Ваш очної лікар bandying про слова короткозорим або далекоглядним? Говорячи про коригувальних лінз і з’ясування, якщо ви хочете контактних лінз? Якщо ваш очної лікар згадав коригувальних лінз і запитав про контактні лінзи шанси у вас є проблеми із зором досить серйозними, що ви повинні мати контактні лінзи або окуляри весь час. Більшість лікарів око не запропонувати контактні лінзи для деяких, хто потребує коригувальних лінз для водіння або читання або навіть на низьких рецепта. Контактні лінзи зміниться, як Ви розглядаєте коригувальних лінз. Трохи фону на контактні лінзи сьогодні є нижчою.

З метою, щоб зробити контактні лінзи більш зручні у використанні, на основі полімерів речовини були використані для виробництва м’яких контактних лінз. Отто Віхтерле тільки що зробив сам популярні з його роботами на м’які лінзи, які зроблені з гідрогелю. Успіх винахід зробило виробництво м’яких контактних лінз через поза світу. Вони виявилися більш зручним у використанні в порівнянні з першими версіями контактних лінз.

Скла, як правило, створюють проблеми з віддзеркаленням світла і сонячне світло, тому багато людей схильні хочете контактні лінзи, але ви не можете зрозуміти, впливає контактних лінз може надати на ваших очах. Контактні лінзи на відміну від окулярів може перешкодити потік кисню до очей і створити згустки крові, тому більшість лікарів очей буде чекати, поки ви не мають істотного рецепт, перш ніж пропонувати контактні лінзи і навіть тоді вони будуть турбуватися про потік кисню, особливо якщо ви вважаєтесь сліпим без корекції, тому що вага контактні лінзи окулярів, як стане трохи важче.

У нас є багато варіантів, коли ви розглядаєте контактних лінз. Ви можете вирішити, ви хочете кольорові контактні лінзи або може знадобитися для корекції астигматизму. Астигматизм створює дефіцит бачення, які не можуть бути виправлені тільки з будь-якого контактної лінзи. Корекції астигматизму забере розмитість створений розлади. Без зваженого лінзи вам все одно доведеться нечітке зір, якщо у вас є астигматизм. Більшість лікарів не шукатиме для корекції цієї проблеми, якщо він м’який, тому що Торичні контактні лінзи, як правило, важче. Якщо ви до цих пір страждають нечітке зір з контактами ви можете попросити вашого очного лікаря про корекції астигматизму у вас є.

Контактні лінзи все про комфорт. Ви хочете, щоб Ваші очі повинні бути задоволені тим, що коригувальні лінзи на ньому. М’які контактні лінзи більш зручні, ніж їхні предки. Якщо у вас є контактні лінзи необхідно встановити належний догляд, щоб зберегти очі здоровими і бактерій. Крім того, необхідно, щоб носити їх протягом часу не виділене, і більше, тому що білки скупчуються на лінзах. Білки накопичується на контактні лінзи носити після того, як якийсь час, і якщо у вас немає газопроникні лінзи вам потрібно, щоб позбутися від контактів після відведений час. Запитайте свого лікаря про правильний догляд за контактними лінзами.