мій # 1 раду про те, як уникнути пластичної хірургії

Чи замислювалися ви пластичної хірургії, але не мають ні часу, ні грошей, щоб інвестувати в порядку? Ну ось порада, щоб отримати бажаний результат в найкоротші терміни і при значній економії коштів.
Як виглядати молодше без пластичної операції
Мікродермабразія є відносно новим медичним терміном. Це неінвазивна косметична процедура часто плутають з деякими зі своїх колег більш популярним, як хімічний пілінг і лазерне шліфування. Ці непорозумінь призвести до занепокоєння щодо використання цього методу.
Мікродермабразія це лікування, яке складається з мають верхній шар мертвої шкіри обережно відшліфувати геть. Невеликий ручний інструмент, що складається з дуже дрібних часток пілінгу проходить над поверхнею шкіри. У дії дуже схожа на піскоструминну обробку цих частинок пофарбовані по всій проблемної області. Розробити той же скидається мертві клітини шкіри, а також використовуються матеріали пілінгу.
зручніше, ніж хірургія
На відміну від інших мікродермабразії процедури омолодження шкіри є процедурою, яка може бути зроблено в офісі або салоні установки, а також в домашніх умовах з позабіржовому продуктів, і спеціально розроблені для машин. Багато людей вважають за краще використовувати спеціально розроблений крем будинку мікродермабразія. Ця процедура також добре працює і на обличчя, шию, груди і руки або будь-який інший поверхні шкіри. Залежно від ступеня обробки сесій може тривати до години.
природні мікродермабразії на результати
У цій процедурі можна торгувати в скальпелі лущення шкіри, яка використовує натуральні інгредієнти, такі як кукурудзяне зерно, дрібні кристали (зазвичай оксид алюмінію), бікарбонат натрію, солі та інших пісок частинок.
Мікродермабразія, здається, надають сприятливий вплив на всі три шари шкіри. Зовнішній шар (епідерміс) приносять користь шляхом видалення небажаних клітин і розкриття нових. Другий шар шкіри (дерми) має підвищене вироблення колагену і більше еластичності. Останній шар шкіри (підшкірно) відчуває значне збільшення кровотоку робить шкіру здоровою в цілому. На відміну від операції, цей процес обіцяє бути безболісним. Поки ви відмовитися від воску, засмагати і мають хімічний пілінг протягом 3 тижнів до цього процесу ви не повинні відчувати дискомфорт. Як мікродермабразія вам допомогти?
факти, які допоможуть вам краще зрозуміти, лущення шкіри
Мікродермабразія була використана для:
* Фірма старіння шкіри
* Видалення шрамів від вугрової висипки
* Erase тонких ліній і зморшок
* Світліше небажаної пігментації
* Згладжування нерівномірності текстур
* Управління жирної шкіри