виглядати на всі сто з правом шампунь і кондиціонер

Іноді буває неможливо отримати тільки право текстуру і відчувати себе до вашого волосся. Іноді це м’яка і шовковиста, але тоді це занадто жирної або стає грубим. Ви не єдиний, боротися, щоб знайти потрібне поєднання шампунь і кондиціонер, які зроблять ваше волосся і потік рухатися, як жінки на телебаченні. Щоденний Кондиціонер, глибокий кондиціонер, анти-завивають, Шампунь, шампунь, харчування, вітаміни, мус, і теплові напруги – це просто занадто заплутаною.

Той, хто хоче, що шовковистий блиск повинен почати з самого простого – щодня кондиціонер і шампунь – і повинні мати добрі знання декількох основам догляду за волоссям, а також. Як тільки ви знаєте, як волосся росте і розвивається легше, щоб краще оцінити вашу власну ситуацію і контролювати свої завивають, ручним ваших локон або просто зробити ваші волосся блищать у світлі.

Волосся дуже важливо, як чоловікам, так і жінкам. Вона є частиною, що перше враження, яке є настільки важливим. Це створює гендерної ідентичності, а це єдина частина тіла, яка є повністю поновлюваним без утворення рубців.

Коли ви народилися у вас є всі волосяні фолікули ви завжди будете мати у вашому житті. Фолікули не повинні додаватися протягом життя. У міру росту і дозрівання вони з’являються менш щільним, тому що шкіра розмір збільшується і фолікули поширюються далі один від одного.

Волос складається з двох різних структур – одна живе під шкірою в фолікула і вал, який ми піклуємося про з шампунем і кондиціонером, насправді мертвих клітин. Волоскових клітин всередині фолікула насправді розділити (подвійний) кожні 23 до 72 годин, що швидше, ніж будь-які інші клітини в організмі людини. Це одна з причин того, що хіміотерапія часто залишає окремих лисого – хімічний препарат атакує клітини, які діляться швидко в організмі.

В основі кожного волоса є залози, яка виробляє шкірного сала – природний кондиціонер. Існує більше цього шкірного сала після статевого дозрівання яка пояснює, чому молодші діти не часто є жирного волосся. Коли ми стаємо старше виробництво шкірного сала знижується, що частково пояснює збільшення сухості і літати сувенірної продукції у чоловіків і жінок, які мають сиве волосся.

Є три шари, щоб кожен волосся. Найбільший шар кори в центрі волосся і крайні шари, кутикули. Більшість шампунів і кондиціонерів впливає на кутикулу волоса. І кожного разу, коли ми робимо щось “особливі” нашим волоссю – такі, як перманенту або забарвлення – ми також впливати на рН волосся, які, у свою чергу, впливає на спосіб, в якому кутикула лежить на волосся.

Таємниця вирішена! Тепер ви знаєте, чому волосся можуть іноді здаватися жирної, сухий, полетіти або пошкоджені. Коли ми ставимося до неї з хімікатами, милом і кондиціонери ми повинні також враховувати тип волосся, рН, лікування і сумарний шкоди, якщо ми хочемо, щоб здійснити позитивні зміни.

Отже, який шампунь і кондиціонер є кращим з них використовувати для вашого типу волосся і обставин? Перш, ніж вибрати продукт, який Ви хочете, щоб повністю оцінити тип волосся, які у вас є, щоб ви задоволення потреб вашого волосся. Ви можете мати кучеряве, груба, пряма, кульгав, сухим, обробленого / кольоровий або жирного волосся. І це також може бути комбінацією з них – пряма, м’якою і жирної або товста, фігурних і грубим.

Є кілька основних відмінностей між волоссям, які ви повинні знати, перш ніж вибрати шампунь і кондиціонер. Наприклад, кучеряве волосся природним суші, ніж пряме волосся, так як природний кондиціонер виробляється на шкіру голови не роблять це в шахту так само легко, як це робить на прямий вал. З цієї причини люди, які мають кучеряве волосся слід використовувати шампуні, які зволожуючий, зволоження і вершковий. Шампуні, що містять олії зародків пшениці, горіхові масла або масло ши роботу добре для волосся, яка потребує більш ніжною любов’ю.

Волосся, які фігурні або грубий повинні мати кондиціювання проводити щодня, щоб тримати його якомога більш здоровим. Кондиціонер повинен бути таким же, як шампуні, зволожуючу. Люди, які мають кучеряве волосся також скористатися додатковими гарячої обробки нафти раз на місяць або може любити робити свій глибокий кондиціонер в домашніх умовах. Один саморобний рецепт використовує суміш оливкової олії, майонезу і одне яйце. Нагріти масло і майонез трохи раніше биття в яйці. Покладіть його на волосся і покрити голову з одноразовою шапочкою зберегти в спеку. Тримати його на місці протягом 30 хвилин, а потім змити його.

Люди, які мають прекрасні, жирної або кульгав волосся можуть знайти його складно отримати тільки право шампунь і кондиціонер. Образотворчих тут більш схильний шукає жирної годин після шампуню якщо неправильно кондиціонер були використані шампуні. Природні кондиціонерів пр фолікулів ковзати вниз по шахті дуже швидко, що зменшує час, необхідний, перш ніж волосся починає виглядати жирної.

Люди, які мають пряме волосся повинні триматися подалі від тих, які є вершкове і голови шампунями, які м’яко, але відзначені для щоденного або частого миття. З урахуванням останніх досліджень і технологічних досягнень здається, що інгредієнт пантенол краще для волосся, які тонкі або штраф. Експерти вважають, що пантенол проникає в кутикулу і робить валу набухають і здаватися більш товстими.

Не всі волосся, які чудово кондиціонери потреби, особливо в день. Якщо ви можете прочесати волосся після душу, то ви, можливо, захочете стані тільки два або три рази на тиждень. Якщо ваші волосся досить довго намагалася стані тільки кінці, але зберегти кондиціонера від шкіри голови. Деякі люди вважають, що спрей-кондиціонер має меншу вагу і не створює стільки ж нафти, для тонкого волосся.

Ще однією проблемою для жінок волосся, це розглядали – хімічної завивкою, кольорові або розслабленим. Коли волосся були надмірно оброблені волосся буде страждати від жирних коріння і сухих валу і закінчується. Ці суміші робить його важко знайти тільки правильний шампунь і кондиціонер. Ви повинні очистити і зволожити коріння кінцях. Можна спробувати використовувати шампунь розроблений спеціально для нормального волосся при перемиканні на сильніший кондиціонер, використовуючи його від середини волосся.

Люди, які пофарбували своє волосся хочуть зберегти колір як можна довше. На даний момент існує безліч шампунів і умов, які “спеціально розроблений” для волосся, який потім кольорові. На жаль, експерти кажуть, що це просто ще один спосіб заробити гроші. Ви хочете подивитися на шампунь, який ніжно на волосся, такі як дитячий шампунь.

Кондиціонери, які добре працюють обробляються волосся повинні бути використані в першу чергу на кінцях. Уникайте кондиціонери, які містять силікон, тому що хімічні буде видаляти волосся кольору і змінити спосіб, в якому Перм носить. Щоб зберегти колір навіть більше спробувати шампунем через день і шампунь право користування при необхідності.

Люди, які сушать пошкоджене волосся, можливо, навіть саме просте час вибір правильного шампуню і кондиціонера для них. Уникайте очистити шампуні і йде прямо до вершкове, зволожуючі і змінити ті, зволожуючий. Вони допомагають згладити і де-клубок статичним. Не забудьте додати вологу по мірі можливості. Це означає, що за допомогою сильної кондиціонер, який старший, зволожуючий або зволожуючою. Пам’ятайте, що ви не можете більше зволожують сушені пошкодженого волосся.

Вибір правильного шампуню і кондиціонера є кращим основний догляд Ви можете дати вашому волоссю. Це базова структура, на якій добре defrizzing, Detangling або мусу може досить додати структуру, баланс, відмов і блиск ваших замків.