Манчестер відбілювання зубів стоматолог надає варіанти відбілювання information_

Існують різні методи відбілювання зубів:

1.) Домашнє відбілювання техніку
2.) Стоматологічне відбілювання
3.) Відбілюючі зубні пасти

домашнє відбілювання

Перекис карбаміду в концентрації 10,15 або 20% завантажується в лотки на замовлення, щоб відповідати зубах. Лотки щільно фітінг для рота людини і допомагати утримувати відбілюючим гелем в тісному контакті з поверхнею зуба, що підлягає відбілюванню. Вона включає в себе носіння лотків на ніч протягом приблизно 4 до 5 днів для зубів, щоб освітлити на 2 – 3 відтінку.

Цей процес можна повторити через 6 місяців або рік, як і при необхідності з використанням тих же лотках, долити новий шприц гелю.

Вона займає 2 візиту до стоматолога. У перші відвідини стоматолога зробить враження від зубів для виготовлення лотків. У другому відвідуванні лотки з трубами відбілювання Гелі б обійтися. Існуючі відтінок зубів відзначити для порівняння пізніше.

В якості побічного ефекту зуби можуть отримати трохи чутливі тимчасово в той час як відбілювання робиться, а потім зазвичай розташовується досить швидко. Десенсибілізуючої пасти або полоскання порожнини рота може бути використаний, щоб мінімізувати дискомфорт.

стоматологічний кабінет відбілювання

У цьому 35% використовують перекис водню. Небезпечно використовувати такої високої концентрації в домашніх умовах. Значна зміна кольору досягається за один візит до зубного лікаря за допомогою цієї техніки.

Стоматолог буде ізолювати зубів з використанням ясенного бар’єру для захисту чутливих м’яких тканин від контакту з гелем. Шар відбілюючий гель наносять на зуби і залишатися протягом приблизно 12 – 15 minutes.An активує світло може бути використаний на зубах, щоб отримати ефект гелю. Гель потім витирають і процес повторюється 2-3 рази в міру необхідності. Зуби можуть отримати тимчасове чутливий, але тіні висвітлюється в одне відвідування.

відбілюючі зубні пасти

Це комерційно доступних пасти, які містять м’які абразиви стертися поверхневі плями, але не має ніяких активних змісту, які хімічно діяти для освітлення зубів. Отже, це не є активним відбілювання.

Перед будь метод відбілювання життєво важливо, щоб зуби чистити і полірувати, щоб видалити будь очевидні зубного каменю. Де зуби мають зеленувато жовті смуги, обумовлені тетрациклін фарбування або непрозорі крейдяні білі смуги / плями, викликані флюороз, відбілювання може бути не дуже ефективним. У цих випадках зуби повинні бути шпоном або увінчалася щоб замаскувати знебарвлення.

Коли один зуб потемнів через вмираючого або померлого тканини всередині, він може бути освітлений іншим методом індивідуального відбілювання зубів. У цьому зуб повинен бути першим корінь обробці, а потім упаковані з відбілюючим агентом протягом декількох тижнів, щоб отримати бажаний результат.

Якою б не була причина зміни кольору в зубах зазвичай є щось, що стоматолог може допомогти вам з, щоб отримати вашу посмішку яскравою і ти себе почуваєш впевнено.

Ця стаття може вільно опублікувати надав коробку авторів ресурсу нижчою залишається незмінним.