як навколишнє середовище впливає на наші процеси старіння

Це? Правда, що навколишньому середовищі ми живемо в відіграє важливу роль у процесі старіння. Одним з недоліків сучасного життя є те, що наші міста заповнені забруднення – який ми повинні дихати. Таке забруднення є токсичною сумішшю диму та хімічних речовин таким чином? И Не дивно, що вона представляє ризику для здоров’я, як ми бачили в зростання захворюваності алергією та астмою.

Так як дим – чи то ми вдихаємо з навколишнього середовища або від сигарет – викликає дію вільних радикалів в нашому організмі, і так як вільні радикали в кінцевому рахунку призвести до смерті клітини, він з не дивно, що нездорова навколишнє середовище викликає нездорове тіло?. Якщо ми сильні і пощастило – і в змозі мати здорову дієту – збиток, заподіяний може бути мінімальною, або це може зайняти роки, щоб показати, але вона є.

Звичайно смогу є лише невеликою частиною нашого навколишнього середовища. Існує шум, фізичні небезпеки і психічного та емоційного стресу, що підлягають розгляду. Багато людей працюють в шумному приміщенні. Це не тільки викликає глухоту, якщо належному догляді не прийнято, але втома, яка, у свою чергу, викликає наше тіло, щоб працювати більше, ніж, можливо, вони були б в ідеальній середовищі. Хоча фізичні вправи в помірних кількостях корисно – навіть необхідно для здоров’я, тим важче ми працюємо швидше ми зношуються, особливо якщо ця робота проводиться в стресових умовах.

Ми, можливо, навіть зможу вільне місце, щоб жити і працювати, але якщо наші відносини вдома або на робочому місці стрес, втому і потім деяких захворювань часто є результатом. Сучасна їжа є частиною нашої середовищі теж. В даний час дуже багато продуктів поставляються в пластмасах, де колись це був папір або скло. Пластмаси є канцерогенами. ? Якщо ви не вірите, спробуйте цей експеримент: –

Візьміть новий мішок для сміття і половину залийте його заливки суміші. Негайно посадити кілька саджанців квітка, поливати їх і дивитися, як вони ростуть. Якщо вони не т помирають протягом тижня, їх зростання буде сильно відстаючими в рості. Це відбувається через газів, які надходять з пластику. Як тільки мішечки були провітрювати на навколишнє середовище протягом декількох тижнів, ви будете мати можливість рости свіжої розсади в їх успішно, але вгадати, де дим пішов? І вгадайте, скільки ще пари отруюють наше довкілля від підприємств, де ці мішки для сміття та інші пластмаси виготовляються?