як запобігти мішки під очима

Темні мішки очей змушує виглядати набагато старше, ніж його / її віку. Тільки рішення, яке є лікар пропонує операцію, але більшість з нас вважають операцію ризикованою і дорогою.

Причина, по якій є мішки під очима з-за рідини басейнів, які накопичуються на наших очах. Причина якого багато доктора дати алергія, дієта, недосипання і спадковість. Найкраще, що мішки під очима ніколи не вказують будь-які серйозні проблеми зі здоров’ям і, отже, можуть бути оброблені без піклування теж доктор.

Ось здорових стратегій, щоб допомогти усунути мішки під очима під очима яких багато лікарів і фахівці з догляду за шкірою пропонує

1. Лот натрію в нашому раціоні призводить до збереження води і, в результаті яких опухлі очі. Ми не розуміємо, скільки солі ми беремо, але більшу частину їжі, яку ми їмо, вище середнього споживання солі. Тому ми можемо уникнути або зменшити мішки під очима, вживаючи в їжу менше консервів або солоні закуски.

2. Ви, напевно, чули це кілька разів, і це абсолютно вірно. Недолік сну приводить до потемніння очей і створює сумки під очима теж. Хороший нічний сон 7:00, щонайменше запобігає мішки під очима.

3. Сплячу квартиру на спині також причина мішків під очима, це тому, що рідина під очима отримує до басейну. Це завжди доцільно, щоб помістити рушник або додаткові подушки, щоб підняти наші голови і, щоб дренаж рідини.

4. Їжі, як банани і вівсянка допомагає в запобіганні мішки під очима.

Звичайно, останній, але не менш добре збалансовану дієту, щоб тримати наші очі, шкіру і тіло здоровим є найважливішою річчю, яка буде мати на увазі.
Схожі повідомлення з ескізами