трав’яні секрети догляду за шкірою приховані в продавця овочів

Інтерес до догляду за шкірою добавки або продукти краси, була сильна в Азії, і ця тенденція зростає швидкими темпами в Європі, а також. Ці продукти, багаті поживними краси зробити хорошу справу для початку режим краси зсередини, той, який призначений для запобігання або зменшення впливу старіння, як і провисання шкіри.

Деякі продукти на ринку включають добавку, що містить лакто-лікопін, вітамін С і ізофлавони сої. Це направлено на відновлення стійкість до шкіри для жінок старше 40 років, і був розроблений Nestle і L’Oreal. Інші були розроблені з використанням лікопін і екстракт виноградних кісточок, як антиоксиданти. Екстракт виноградних кісточок також зупиняє ферментативні реакції, які призводять до колагену в шкірі, зруйновані.

Антиоксиданти захищають капіляри в шкірі і таким чином забезпечити достатню кількість поживних речовин, щоб отримати живі клітини, що зрештою підштовхнути їх шлях на поверхню і стати шкірі ви бачите в дзеркалі. Вони також захищають від зламаних вен і ранні зморшки. Капіляри також доставляти кисень до клітин, і видалити непотрібні продукти клітинного метаболізму. Це запобігає одутле, провисання, і тьмяної шкіри.

Але ви не завжди необхідно досягти за пляшку добавки. Просто в їжу більше багатих антиоксидантами їжа на щоденній основі повинні побачити деяке поліпшення тонусу шкіри. Фрукти багаті антиоксидантами включають чорницю, чорнослив, ожина, малина, полуниця, яблука, вишні і сливи. І овочів, їжте більше артишоки, броколі, червона капуста, картопля Pontiac, коричневий цибулю, спаржа, Незеленов capsisum, буряк, шпинат і солодка картопля.

Жінки більш схильні до пошкоджень, викликаних антиоксидантів, ніж чоловіків, за даними дослідження з Університету Берклі, і, отже, можливо, їх старіння (Angyal).

Іншим сильним антиоксидантом є бета-каротин. Бета-каротин міститься в зелених листових овочах, фруктах і моркву. Цей антиоксидант було виявлено протидіяти ефектам конкретного типу вільних радикалів кисню, синглетний кисень, який відбувається після того, як шкіра піддається впливу ультрафіолетового випромінювання в сонячному світлі. Ультрафіолетове опромінення може призвести до передчасного старіння наслідками синглетного кисню. Дослідження показало, що в той час як провітамін А аспект каротиноїдів не боротьба з синглетного кисню, бета-каротин зробив. Вона запобігла дію двох ферментів, пов’язаних з ультрафіолетовим світлом і руйнування позаклітинного матриксу клітин шкіри, яке відбувається в передчасне старіння шкіри. Сонячне світло також руйнує бета-каротину в клітинах після перебування на сонці, так що це бета-каротин повинен бути замінений.

Бета-каротин, згідно з повідомленнями, з м’яким ефектом сонцезахисний крем теж, хоча воно має бути прийняте в якості доповнення, щоб отримати цей ефект.

Додатки по догляду за шкірою краса ринку як і раніше не сильно розвинена одна Однак, оскільки ці типи добавок, як правило, дорожче, ніж інші добавки. І там має бути більше досліджень і клінічних випробувань, щоб довести, які продукти роблять те, що вони призначені для.

Література:
1. http://www.nutraingredients.com/news/ng.asp?n=54477-beta-carotene-boosts
2. електронної Angyal, чудову шкіру протягом 30 днів
3. http://www.nutraingredients.com/news/ng.asp?id=57434