отримати брову трансплантатів або помилкової брів для гламурної особи

Кожна людина має різні ідеї про те, що вони знаходять привабливим в особах протилежної статі. Загалом, ми залучили до краси, пов’язаних з молоддю … гладким, без жодної зморшки шкірою, глянцеві товсті волосся, рівні білі зуби і твердого тіла. Оскільки ми старіємо, Є багато думає, що ми можемо зробити, щоб зберегти і примножити наші погляди. Косметична стоматологія, пластична хірургія, ліпосакція, ін’єкції ботокса і пілінг шкіри лише деякі з методів лікування, ми прагнемо, щоб повернути красу молодості.

На додаток до звичайної лінії і зморшки, які ми пов’язуємо з старіє, іноді є конкретне питання, викликаної хворобою або спадкові чинники, такі як випадання волосся. Трансплантація волосся були навколо протягом багатьох років, і може відновити стоншення волосся на шкіру голови. Це були в основному чоловіки, які намагалися ці процедури, як вони хочуть, щоб запобігти або відновити облисіння.

Іншою проблемою стикаються як чоловіки, так і жінки є втрата волосся в брови. Мода на вигнуті або зігнутими бровами викликало деякі жінки вирвати занадто багато волосся за допомогою пінцета, і це волосся перестали рости назад. Хорошій формі, щоб брови є дуже привабливим і у чоловіків, і жінок, і може мати драматичні наслідки від того, як приваблива, що людина відчуває.

Складають олівець може бути використаний, щоб дати зовнішній вигляд волосся, але якщо не зроблено акуратно, особа може в кінцевому підсумку з клоуном, як зовнішній вигляд. На щастя, існує декілька ефективних рішень.

Брови трансплантації спочатку були розроблені для жертв опіків, і включає в волосяні фолікули видаляються із задньої частини голови і імплантували в лоб області. Лікування займе 2-3 години під місцевою анестезією, і волосся обережно поклав рости прилягати до обличчя у природному напрямку. Волосся, взятих з голови росте швидше і довше, ніж природні волосся брів, так що пересаджені волосся повинні бути урізані, щоб зберегти хорошу форму.

Альтернативою олівці та імплантатів підлозі перманентний макіяж. Це дуже схоже на те, татуювання, і брів може бути підвищена з лінії ретельно створена, щоб виглядати волосся, використовуючи колір за вашим вибором. Природний вигляд досягається за рахунок вибору того ж кольору, як волосся на голові, або трохи темніше. Важливо також стежити за природну лінію брів.

Інше рішення, щоб розглянути є хибним брови з людського волосся, які можна наклеїти на щоб дати природний ефект. Вони доступні у виборі кольору, з волоссям, прикріплений до гнучку підкладку гелем, який фіксується на місці за допомогою спеціального клею.