манікюр, це все в hands__

Манікюр для краси ваших рук і нігтів. Найбільш широко доступні манікюр подачі, формування нігтів і застосування тільки лак для нігтів. Там також манікюрні послуги, які спеціальностей для рук. Замочування рук з пом’якшувальною речовиною та застосування лосьйону є спільною спеціальності. Манікюру може також включати застосування штучного нігтя, акрилові або штучних нігтів гелі. Деякі Манікюр може включати малювання картин або малюнків на нігті або застосування невеликих відмітні знаки або імітація дорогоцінних каменів. У багатьох областях, манікюрниці мають ліцензію, оскільки шкіра маневрував, і іноді це обрізається, є певний ризик поширення інфекції, коли інструмент використовується з багатьма людьми, і, отже, санітарії є серйозною проблемою.
Манікюр має історію більше 5000 років. В Індії, хна використовується для манікюру протягом століть. Велика частина сучасного відродження хни випливає з його популярність в Індії. Один з імператриць Китаю було сказано носити дуже довгі штучні нігті.

Процеси манікюру використовує різні інструменти, креми, олії, віск і масажні техніки, щоб очистити або форму ваших нігтів, догляд за кутикулою, а також покращує зовнішній вигляд, а також вид ваших руках. Існують різні види манікюру доступні для вас, які можуть включати в себе формування нігтів, використання різних олій і кремів, або навіть масаж як частина лікування. Деякі з популярних методів манікюр Французький манікюр, американський манікюр, гарячий камінь манікюр, манікюр із застосуванням гарячого масла і стандартизованих манікюр.

Який би процес манікюру стежать є певні інструменти та витратні матеріали, які суттєво необхідні. Деякі з інструментів, обладнання і матеріалів – миску з теплою водяній бані або пальців, нігтів кусачки, ніж і ножиці для кутикули, кутикули штовхача / Копито палицю, пилка для нігтів / пилочку, буфер, ножиць і кисті і т.д., і витратні матеріали, як правило, вимагаються для кутикули видалення, Масаж лосьйон, лак для нігтів, база польський пальто і хребта наповнювач для нігтів, колір лаку, або Верхній шар герметика, Рідина для зняття лаку, крем для рук, дезінфекції спрею, рушники, Ватні кульки і колодки і т.д.

Якщо ви збираєтеся на день спа-салони та салони то завжди мати на увазі, щоб дізнатися і переконатися про санацію області та належної стерилізації інструментів, що використовуються. За відсутності стерилізації багатьох призводять до інфекцій і інших заразним шкірних захворювань.

Стандартні процедури, що застосовується в салонах починається з видалення лаку для нігтів. Формування нігтів є наступним кроком. Нігті подав в овальні поради. Тепер розм’якшення кутикули здійснюється шляхом замочування пальців в невеликій мисці пальцем заповнені водою з милом. Після цього руку ретельно промивають і сушать вгору, тримаючи маленькі рушники та розміщення рук на рушник. Засіб для видалення кутикули застосовується. Кутикули ослаблений обережно апельсинову паличку або кутикули штовхача. Вільний край нігтя під очищається шляхом занурення ватною паличкою апельсинового в мильній воді і очищення під нігтем. Масло для кутикули або креми застосовуються в основі нігтя. Нігті акуратно щіткою в мильній воді з низхідним рухом. Тепер руки і нігті ретельно висушують. Наступна дуже тонкої наждачним борту використовується, щоб дати останній штрих.

Тепер настав час для застосування лаку для нігтів, базовий шар наносять за допомогою дальніх ударів. Після того як базовий шар, щоб висохнути, Лак для нігтів наноситься легкими рухами так, що надлишок нігтів на кутикулу нігтя або можуть бути легко видалені з ватяну паличку апельсинову паличку змочену для зняття лаку. Після він сухий верхній шар наноситься. Після цього шар лаку для нігтів це час для омолоджувального масажу для ваших рук. Лосьйони наносяться на руки і руки масажними рухами з легким тертям.
Французький манікюр використовувати прозорі або кольору слонової кістки для нігтів на тіло нігтя, і білі кінчики нігтів. Американський манікюр є дуже природний вигляд манікюру. Гарячий камінь манікюр має руки масаж з використанням гарячих каменів, щоб заспокоїти і розслабити руки. Руки можна занурювати в розплавлений парафін. Рука зазвичай застосовується більш товстий шар воску, що робить покриття зігрітися довше і менше шансів на перерву занадто рано. Після занурення рук у воску, вони обгорнуті в пластикову і покритий тканиною, щоб зберегти тепло. Тепер руки залишаються протягом декількох хвилин до парафін, охолоджують і сушать, після чого він буде видалений. Тверді парафіни іноді змішували з різними ботанічних інгредієнтів. Фрукти воски, такі як персики, яблука і полуницю часто використовують у салонах.

Гарячий манікюр масло являє собою особливий тип манікюру, який очищає і пом’якшує кутикулу маслом. Це дуже добре для сухої шкіри і нігтів, які є крихкими. Типів масел, використовуваних в мінеральному маслі, оливковій олії.

Інше то наші ноги, наші руки роблять багато важкої роботи і, як правило, останній капелюх все стає розпещеним. Чому б не замовити собі в для манікюру сьогодні.