заповнити ліній на обличчі now_

Подивимося правді в очі. Для того, щоб заповнювати лінії на обличчі, дерматологи і техніки використовують різні матеріали. Хоча існують десятки кремів на ринку, які не надають аналогічні вигоди, більшість з них є неефективними. І ось чому.

Це просте питання анатомії та фізіології. Але, це не займе ступеня зрозуміти. Причини зморшки й провисання шкіри невелика кількість молекулярних пошкоджень, які відбуваються поступово з плином часу.

Ускладнює справу зменшується виробництво волокон колагену і еластину, які розташовані в найглибших шарах шкіри. Є не так багато сполук, які можуть проникнути в ці шари.

Білків колагену і еластину, звичайно, не може. Але, білки можуть бути введені в глибокі шари. Мета полягає в тому, щоб не збільшувати зростання колагену і еластину, або виправляти можливі молекулярних пошкоджень. Це просто “злив до” шари шкіри, яка тягнеться зморшки.

Є інгредієнти, які, як було доведено, щоб стимулювати виробництво еластичних волокон шкіри, а також збільшити клітку обороту швидкість і правильні біти молекулярних пошкоджень, які відбулися з плином часу. Компанії, що продають продукти, які повинні заповнити лінії усвідомлюють ефективних інгредієнтів. Вони часто рекламують, що їхні продукти і їх. Але вони не працюють, тому що вони не містять достатню кількість активних інгредієнтів.

Вода є основним інгредієнтом в більшості косметичних засобів, так як він використовується для змішування і зволожує тимчасово. Це концентрацію або кількість активних інгредієнтів, які змішують з водою, що, на які припадає ефективності “три-о” продукту.

Концентрації, використовувані в клінічних випробуваннях завжди є високими. Суми, включені до більшість продуктів по догляду за шкірою є дуже низьким. Якщо компанія не включає в себе правильне зосередження, то результати, отримані в ході клінічних випробувань не можуть бути скопійовані.

Так, це, в двох словах, тому більшість руб-на продукти, які стверджують, щоб заповнити лінії неефективні. Якщо ви зробити деякі дослідження, ви можете знайти принаймні один виробник, який завжди використовує найбільш ефективні форми інгредієнта і включає в себе досить високої концентрації, щоб забезпечити бажану вигоду.

Якщо ви очікуєте, щоб знайти продукт, який працює відразу, ви могли б бути розчаровані. Але, є деякі косметичні ефекти, які можуть бути виконані з використанням спеціальних пігментів і желатин-подібні консистенції. Це гра світла, але вона працює.

Активний кератин є одним з інгредієнтів, які забезпечують косметичний ефект. Це також допоможе стерти або заповніть лінії, тому що вона стимулює вироблення нових клітин і волокон. Це насправді “лікує”, яка є те, що більшість інгредієнтів не здатний.

Активний кератин це все природні сполуки, білок, отриманий з овечої вовни. Це є гіпоалергенним, не дратує і може бути використана на будь-якої шкіри “тип”, припускаючи, що тип є людина.

У підсумку, дослідження показали, що інгредієнт, в правильній концентрації, збільшує кількість антиоксидантів в шари шкіри. Антиоксиданти скасувати деякі з молекулярних пошкоджень, які відбулися з плином часу. Цей ефект, поодинці, щоб наповнити ліній. Це безпечно і доступно. Таким чином, це варто спробувати.