забувайте лазерний пілінг – пункція є безпечним, нові і омолоджує шкіру

забувайте лазерних і хімічних пілінгів
Новий і простий у використанні домашня версія шкіру пункція є тепер доступна і доступні і є більш ефективним, що лазерний або хімічний пілінг.

Хімічна і лазерний пілінг шкіри тонку, як вони «спалюють» верхні шари виявити свіжий під шкірою. Концепція звучало добре, поки лікарі не зрозуміли, що з плином часу і особливо якщо виконані на літніх пацієнтів, ці процедури порідшали шкіри – яка насправді зробив старіння шкіри виглядають гірше, – з плином часу.

Пункція шкіри сприяє видаленню старих клітин шкіри і «штовхати» будь антивікової продукт ви використовуєте глибше в шкіру для ще кращого проникнення і поглинання.

У кого є гроші, щоб витратити на косметичні процедури? Тепер ви можете зробити щось для себе вдома, щоб допомогти омолодити шкіру і тримати це виглядає своїх кращих проявах. Ця процедура називається прошиванням шкіри або мікро-прошиванням.

Що це таке?

Невеликі ручні пристрої має 200 мікровиступів, які здатні проникати в пори у верхньому шарі шкіри. Ці пори закриються через годину або близько того, проте, за цей час ваше тіло знаходиться в стані максимального поглинання Антивіковий крем ви звернулися, як і мідні пептиди, щоб допомогти стимулювати виробництво колагену і еластину.

Найприємніше те, омолодження процес триває протягом декількох годин, навіть днів після кожного лікування!
Доктор Філ і його дружина Робін ознаками цього продукту на одному з епізодів на “Старіння витончено”. Робін стверджує, що це її улюблений омолоджуючий теж.

Як це працює

Ви тримаєте невелику частину вашої шкіри наругою, потім згорнути пристрій з цього розділу. Більшість інструкцій рекомендують 4 рази у всіх напрямках вгору, вниз, і з боку в бік. Щоразу при зміні напрямку ви повинні підняти пристрій і перемістити в іншу частину шкіри, так, як ви будете використовувати качалку. Це пов’язано з тим, що ви робите не нудно голок.

Голки покласти трохи проколи у верхній частині дерми шкіри, які викликають процес загоєння рани, щоб почати – і стимулювання нових волокон колажу та інших клітин шкіри, як еластин. Крім того, він покращує кровопостачання.