Головна лікування розтяжок

розтяжок

Розтяжки (стрії) є досить поширеним явищем, навіть у чоловіків. Це не зовсім зрозумів, як вони формуються, але є кілька теорій. Один з них, що розтяжки утворюють просто, коли шкіра розтягується до точки руйнування і шрам формується. Ще одна цікава теорія, що розтяжки викликані підвищеним рівнем глюкокортикоїдів (кортизолу). Глюкокортикоїди оберігають сполучної тканини від формування колагенових і еластинових волокон необхідно, щоб зберегти шкіру жорсткою, і шкірний шар, потім сліз. Деякі люди можуть бути генетично більш схильна до розтяжок, ніж інші. Тип шкіри може бути чинником, сушарки шкіра має меншою еластичністю, ніж жирна шкіра, і більш схильні до розтяжок.

лікування розтяжок

Є кілька додаткові кроки можна почати, для скорочення розтяжок. Розгляньте свій режим догляду за шкірою, і підстроїти його для задоволення потреб шкіри, які пошкоджені, потрібний ремонт стільникових і стимулювання виробництва колагену і еластину.

Харчування: достатня кількість води, вітамінів Е, С, селен і альфа-ліпоєва кислота, а також досить мононенасичені жири (оливкова олія) і гамма lineolic кислоти (олія огірочника) мають життєво важливе значення для підтримки вашого шкіру сильними і здоровими і здатними відновити себе.

Основним методом лікування хворих скорочення поява рубців є регулярне 1) Зніміть зарослі рубцевої тканини із жвавим пілінг, а потім 2) заохочувати відростання здорових тканин з використанням поживних речовин і кондиціонерів.

Якщо розтяжки утворилися через збільшення ваги, зниження жиру магазинах (втрати ваги) може допомогти зменшити появу розтяжок, випускаючи тиск з боку шкіри.

Пілінг: Розтяжки подібні шрамами, там може бути або нарощування рубцевої тканини, що призводить до піднятої розтяжок, або розривів і очевидних поглиблення в шкірі. Розтяжки добре реагують на енергійне відлущування з механічним і хімічним шляхом. Ваша мета полягає, щоб зламати невірні колагену і вона лущитися, а нові, правильно побудованої колагену і клітин шкіри формується нижче. Ви можете виконати принаймні легке лущення на розтяжки на щоденній основі. Ви можете використовувати масажний інструмент підвищення пробою рубцевої тканини. Застосування альфа-гідрокси шкірки продуктів, таких як ретинол, гліколева, молочна кислота, показав свою ефективність для поліпшення розтяжки.

Захист: Після пілінгу, застосовувати формули з антиоксидантними А, Е, С і альфа-ліпоєва кислота для захисту нових клітин шкіри від пошкодження. Якщо шкіра піддається впливу сонця, застосовувати сонцезахисний крем для запобігання подальшого руйнування новостворених клітин шкіри.

Зволожуючий: Після пілінгу шкіра і застосування антиоксидантів, зволожують області ретельно. Якщо ви схильні до розтяжок, не забувайте зволожувати шкіру тіла щодня, щоб уникнути розвитку більш розтяжок із змінами ваги. Алое віра повинна бути використана для поліпшення мікроциркуляції шкіри, з наступним шаром на основі ліпідів крему або лосьйону.

інші види лікування:

 сну: Побільше спати, щоб допомогти вашій шкірі відновлюватися.

 Молочна ванна: Ви можете поніжитися ваше тіло з пом’якшуючими молочну кислоту, додавши одну або дві чашки шкіри сухого молока у ванну і витримки протягом 15 до 20 хвилин кілька разів на тиждень. Для додаткового задоволення, додайте кілька крапель вашого улюбленого аромату у ванну. Промийте молочна ванна з під душем, але не використовуйте мило. Якщо ти спітнілий або брудний, прийняти швидкий душ з м’яким милом перед молочна ванна. Зволоження шкіри тіла слід ретельно мити.

 Ви можете підготувати свої власні настоянки і креми, або шукати комерційні продукти, які містять інгредієнти, як відомо, покращує появі розтяжок.

Наступні поживні речовини можуть бути корисні в лікуванні розтяжок:

природної внутрішньої лікування розтяжок

вітамін С
масло огірочника
Альфа-ліпоєва кислота
мідь
coq10
Льняна олія
бунчук
ЧСЧ
пальмова олія

природні зовнішні методи лікування розтяжок

натуральні засоби пілінгу
Абрикосовий скраб Kernal
бромелайн
солі Мертвого моря
Зморщився сухе молоко (молочна кислота)
папаїн
геркулес
морська сіль
Коричневий цукор (гліколевої кислоти)
Біла кора верби мелений (саліцилова кислота)
вітамінні олії

природні зовнішні агенти омолодження
мигдальне масло
Гель Алое Віра
Альфа-ліпоєва кислота
масло огірочника
Boxthorn трави
бергамот
море buchthorn
шавлії
екстракт виноградних кісточок
трави живокосту
сафлорова олія
трави розмарину
кокосове масло
соевое масло
вітамін Е і вітамін масла
сквален нафти

Пам’ятайте, що скорочення розтяжок в два кроки. По-перше, невірні клітини колагену повинні бути розбиті за допомогою механічних або хімічних засобів. По-друге нових нижчих шарів шкіри необхідно заохочувати рости належним чином і правильному харчуванні і гідратації.

Доклавши трохи зусиль, старанний, поява розтяжок може бути зменшено і поліпшено.