Варіанти для покриття сивого волосся

Сиве волосся в ранньому віці може мати різні причини, такі як вітіліго, дефіцит вітаміну B, щитовидної дисбаланс, постійного і сильного стресу, вогнищева алопеція, погане харчування і т.д. але його велике тригер генетики, що викликають передчасну смерть, що виробляють пігмент клітин у волосяних фолікулах. Коли справа доходить до лікування сивого волосся викликано однією з вищезазначених умов здоров’я, то слід зосередитися на вирішенні основною причиною. При лікуванні генетично детермінованих, передчасна сивина, будь-яка ефективна терапія повинна включати втручання в наших генах. Тим не менш, на даний момент, немає такого лікування не існує, який може зупинити або повернути назад помирає від пігмент-продукують клітини, звані меланоцити. Є деякі комерційні продукти там, все ж, що містять вітаміни, мінерали і китайські трави Fo-Ti, які повинні зупинити і звернути назад сірі волосся, але тільки доказів, що підтверджують заяви, зроблені їх маркетологи посилається на стару китайську легенду житель села р. він, від однієї тисячі років тому. Вітаміни групи В, а саме PABA і фолієву кислоту, спостерігалися зупинити сивіючі у осіб з дієтами бідна вітамінами В, але вони не можуть допомогти зворотний сивого волосся у людей, які страждають від хронічного дефіциту вітаміну B, не кажучи вже про випадки генетично визначеною сивіюче волосся.

Таким чином, в даний час тільки сіре варіант лікування волосся для передчасними і віковими сірі волосся, щоб приховати це. Є два основні варіанти забарвлення для покриття сивого волосся, які включають в себе фарби для волосся і прогресивних барвники волосся. Фарби для волосся може бути тимчасовим, напівпостійний, Demi-постійним або постійним, залежно від міцності їх наслідків забарвлення. Здатність молекул пігменту проникнути в волосся визначає стабільність кольору волосся. Кожен волосся складається щонайменше з двох шарів, кутикула, яка є зовнішнім захисним шаром і кори, яка прихована під кутикули. Постійні фарби волосся, так як їх назви, найбільш стабільним з варіантів забарвлення волосся, так як їх великі молекули потрапити в пастку в корі волоса і протистояти вимивання але це також найрадикальніші методи фарбування волосся. Фарби для волосся користуються популярністю, особливо з жінками споживачами. Чоловіки зазвичай шукають більш дискретні варіанти, що покривають їх сиве волосся, як і для людини волосся фарбування соціально менш прийнятним. Прогресивна барвники волосся, з їх повільним і поступовим способом дії, здається, правильний продукт для чоловіків.

Маркетингу прогресивних барвників волосся в значній мірі орієнтована на клієнтів-чоловіків, але вони можуть бути також успішно використовувати жінки. Ці продукти волосся колір поступово і непомітно, і тільки вплинути на ваші сиве волосся. Вони можуть застосовуватися вибірково, так що ви можете залишити деякі райони необробленої, щоб виглядати більш природно. Прогресивна барвників волосся легко наноситься, не пластикові рукавички не потрібні для їх застосування, і ви просто повинні поширювати їх на білі ділянки і дайте їм висохнути. Механізм їх дії складається з хімічної реакції за участю одного або двох речовин з барвником, який у присутності атмосферного кисню виробництва синтетичного пігменту на поверхні, а також в порах і деякі з них також в корі волосся. Як речовина сушіння на повітрі, хімічна реакція не починається і триває до наступного миття шампунем. Таким чином, чим довше речовина залишається у волоссі, тим краще. Недоліком є ​​те, що прогресивні барвників волосся повинні бути повторно відносно часто (як правило, два рази на тиждень), що робить їх більш дорогими в порівнянні з більшістю традиційних фарб для волосся. Прогресивна барвники волосся або на металевій основі або за допомогою органічних хімічних речовин.

Випадкові суперечки навколо цих продуктів є результатом неправильного розуміння механізму їх дії і мети, якої вони були призначені. Вони не були призначені, щоб охопити всі ваші сиве волосся з однієї програми. Для людей з більш ніж 50% від їх волосся білі, то це майже неможливо домогтися повного охоплення біле волосся з цими продуктами, незалежно від того, як часто вони застосовують їх. Вони були розроблені для людей, які хочуть зменшити кількість своїх сірих і хочете зробити це таємно і непомітно. Часте промивання знижує ефективність цих продуктів так само як і вплив прямих НД