як носити всі природні чорне волосся

Ну, це не наша вина, насправді – натуральний чорний волосся відрізняється від білого волосся. Це виглядає по-іншому, відчуває себе різні і, отже, повинна бути по-різному. Тим не менше, більшість з нас погано інформовані про те, як впоратися з цієї різниці – тому ми будемо намагатися змінити його і зробити його у відповідність з білим волоссям – який є більш керованим і, мабуть, виглядає краще. Ми просто не даємо нашим натуральним волоссям шанс.

Тим не менш, можна носити ваші природні волосся і носити його відмінним! Все це потребує зміна в перспективі і розуміння. Природні чорне волосся ні в якому разі непривабливим. Вона просто вимагає різних природних щоденного догляду за волоссям. Як тільки ви знаєте, як лікувати волосся справа – у вас не буде жодних проблем носити його так, як воно є. Найбільше – уявити собі такі гроші ви б заощадити не того, щоб піти в салон щотижня або купівлі дорогих продуктів, які навіть не підходить для вашого волосся. Додайте до цього свободу носити ваші волосся – так воно і є.

Все це здається дуже хорошим, – скажете ви, – але з чого почати? Куди ти йдеш, щоб навчитися піклуватися про ваших натуральних волосся? Ну, шукати і ти повинна знайти. Є безліч сайтів природних волосся, які зроблені для природного чорним волоссям і жінок, які мають природні чорні кучеряве волосся. Все, що ви повинні розуміти, підтримувати і розвивати великі природні чорне волосся на цих сайтах. Вони запропонують вам поради, підказки, огляди продукції, зачіски і всю ту підтримку, вам буде потрібно йти все природно.

Тепер ви можете подумати – є безліч сайтів, хоча – всі пропонують той же самий старий рада, який ми чули весь цей час. Але є принципова різниця між поради для білого волосся і натуральний чорний волосся. Що працює для свого волосся не буде працювати на вашій. Ваше волосся потребують різних природних догляду за волоссям з точки зору його характеристика і які продукти або процедури підійде його. І ніхто не може знати цю різницю від інших жінок, як ви.

Що робить ці сайти надійним є те, що вони були, створені жінками, які вирішили зробити вибір на користь природних чорне волосся над випростався, розслаблено і “підробив” білого волосся. Таким чином, ці сайти є ідеальним одна зупинка магазин для перших рук про те, що рада дійсно працює для натурального волосся, а що ні. Ви також будете здивовані виглядом міфів, які будуть зловлять, як ви знайдете свій шлях до великим нетерпінням натурального волосся.

І останнє питання – чи варто це? Ну ви не хочете знати, що він відчуває, як просто стрибати в душ, мити голову і робити з ним? Носіння і бути в змозі прийняти ваше волосся за те, що це може дати вам відчуття свободи, що дуже дорого. Якщо що свобода нічого не варто, то я не знаю, що є.