сиве волосся догляду

Волосся є невід’ємною частиною марнославство у чоловіків і жінок. Майже всі люди на певному етапі життя страждають від деяких проблем з волоссям, як посивіння волосся, падіння, лупи та облисіння. Сірі волосся в старі часи було ознак досягнення середини життя або починаючи зі старістю. Сивого волосся можна назвати одним з перших видимих ​​ознак старіння. Сивого волосся відбувається, коли фолікул не може додати колір волосся або коли є відсутність меланіну в організмі. Волосяний фолікул втрачає все пігменту з плином часу і в кінцевому підсумку стає білим. Білі волоски проти ваших темного волосся дають ефект сивини.

Існують різні причини сивого волосся. Один з провідних причиною є стрес і напруження. Багато стресу і напруги результат раннє посивіння волосся. Недоїдання, занепокоєння, шок, глибока печаль, напруженість і інші aliky умови можуть також уповільнити вироблення меланіну в результаті сиве волосся. Мити волосся в гарячій воді, сушка волосся за допомогою електричної сушарці і нечистих шкіри голови може також викликати передчасне посивіння. Іншою причиною може бути віку. Куріння, як правило кажуть, шкідливо для здоров’я так що це повинно бути шкідливо для вашого волосся теж. Деякі хвороби також може призвести до посивіння або передчасне старіння волосся.

Деякі препарати можуть також призвести до зміни кольору волосся рано. Генетика відіграє важливу роль у сивого волосся. Якщо ваші батьки або ваші бабусі і дідусі були жертвами раннє посивіння Є достатні шанси на ваше волосся сивіти завчасно. Є багато сірих лікування волосся доступні. Фарбування є одним з найбільш поширених способів лікування сиве волосся. Інша косметика, доступних на ринку може тільки допомогти вам зберегти ваші волосся у хорошому стані і здоровим, але вони не будуть допомагати в затягуванні процесу отримання сивого волосся. Натуральні засоби є кращим варіантом, як описано в наступному розділі.

Амла є кращим для запобігання сивини і випадання волосся. Щоденний масаж боротьбі з відмиванням грошей пасту втирають в шкіру голови працював чудеса в багатьох випадках. Фолієвої кислоти і вітаміну В6 відіграє важливу роль у лікуванні посивіння волосся. Харчування і правильний догляд дуже важливо зберегти структуру волосся, зріст, гомілки і блиск в хорошому стані. Помасажуйте волосся з кокосовим маслом і лимоном кожен день протягом не менше 15 хвилин. Уникайте використання суворих шампуні з хімічними речовинами, а не йти природним шляхом. Замочіть деяких Reetha стручки за ніч, і використовувати їх, щоб мити волосся на наступний день ранок.