пізнаючи себе і свою шкіру

Дуже важливо, щоб ви знайшли час, щоб дізнатися Вашу шкіру, перш ніж пройти будь-який вид медичної процедури шкіри, таких як видалення волосся. Лікарі-спеціалісти, які керують будь-яким типом медичної процедури пройти навчання. Наприклад, якщо ви вирішили отримати juverderm лікування ви пішли б до дерматолога або лікаря, що перенесли Juvederm навчання. Витратьте час, щоб привчити себе вдома, так що ви знаєте, ваша шкіра і як він буде реагувати на різні процедури ви можете вирішити, щоб пройти.

Взагалі кажучи існує чотири різних типів шкіри. Вони включають в себе суха шкіра, жирна шкіра, нормальна шкіра та комбінованої шкіри. Який ти?

Суха шкіра: Взагалі ваша шкіра відчуває себе зневоднені або не вистачає нафти. Він може бути чутлива до екстремальних сонця, вітру чи холоду.

Жирна шкіра: Shine є очевидним, якщо у вас жирна шкіра. Ви також можете знайти собі більш схильні до прищі, вугрі і забиті пори.
Нормальна шкіра: Ви можете змінити залежно від сезону, у вас жирна Т зони, але сухій шкірі підтягнутий перевірка області.

Чутлива шкіра: Ви можете у вас чутлива шкіра, яка також жирної або сухої. Тим не менше, якщо ви чутливі, ви можете бути особливо схильні до косметичні товари і екстремальних температур. Спосіб шкіра реагує можуть бути різними способами. В принципі, з чутливою шкірою є бонусом до тип шкіри у вас вже є.

Комбінована шкіра: Якщо ви людина, якій ви комбінація може мати два крайніх типу шкіри. Ви можете мати акне і масла в одній області, а інша частина шкіри не виробляє багато масла або сухою.

Кожен має різні типи шкіри, і важливо використовувати правильний миючі засоби, тонери і / або на основі зволожує шкіру тип ви маєте. Майте на увазі, що ви повинні бути особливо обережні при виборі макіяжу та інші продукти шкіри, якщо у вас чутлива шкіра. Особливо це слід враховувати при ви розглядаєте піддаючись ніяким видом медичної процедури, такі як Restylane або Juvederm лікування або будь-який тип лазерної епіляції. Якщо ваше тіло і шкіру, як правило, чуйно реагують на прості макіяжу або інших продуктах, які ви купуєте, ви будете потребувати, бути обережним. Останнє, що ви хочете це крайня реакція на те, що, можливо, вже болюче лікування або принаймні лікування потребують періоду загоєння.

Приймаючи відповідні заходи обережності, коли ви збираєтеся пройти медичне лікування має важливе значення. Якщо у вас є консультації і зустрічі з лікарем-спеціалістом я впевнений, що вони будуть просити вас багато питань, що стосуються вашої медичної історії, поточних та минулих ліки, а також алергії ви можете мати. Знайте свою шкіру і ваше тіло так, що ви можете пояснити, як ви відреагували на будь-які процедури, макіяж або хімічні речовини в минулому. Ви не тільки будете почувати себе щасливішими з результатами лікування, але ви, ймовірно, враження на доктора з вашого відома, а також. Витратьте час, докласти зусиль і зробити ваші дослідження, щоб можна було переконатися, що ви отримуєте право на лікування та результати, які ви найбільше бажаючих.