процедури для обличчя керівництва Які типи лицевої хірургії омолодження

Просто тому, що у вас був черговий день народження не обов’язково означає, що ви відчувати себе старше, і ви, звичайно, не доведеться шукати його. Сьогодні існує безліч процедури для обличчя, які зменшують або навіть усунути зморшки, тонкі лінії, і провисання шкіри.

Багато можуть бути об’єднані і виконуються одночасно для вирішення різних скарг. Якщо ви втомилися дивитися втомився, ось деякі з найбільш популярних і тривалий косметичний процедури для обличчя, які доступні сьогодні.

Підтяжка обличчя

Традиційний, повна підтяжка обличчя і раніше є одним з найбільш ефективних і довгострокових процедури для обличчя для зниження та усунення глибоких зморшок і в’ялої шкіри обличчя. Середній вік пацієнтів для цього типу особи у п’ятдесят і вище. Під час процедури, пластичний хірург створить розріз за вухом і в лінії росту волосся для максимальної маскування шрамів.

Шкіра буде потім очищені назад і м’язи під буде затягнутий, якщо це необхідно. Шкіру потім буде туго натягнута на місце, і будь-який надлишок буде видалено. Щоб отримати максимальний результат, ваш хірург може запропонувати деякі ліпосакції шиї або деякі ін’єкцій на проблемні ділянки шкіри, що підтяжка обличчя не в змозі виправити. Результати підтяжки особи може тривати до десяти років і може зняти десять років від вашого зовнішнього вигляду.

підтяжки брів

Ця процедура для обличчя для тих, хто незадоволені глибокі борозни або хмуритися лінії, які були розроблені на лобі. Ці мімічні зморшки не тільки віку ви, але може зробити ваше весь вигляд виглядати суворим і корми.

Брови ліфти часто можуть виконати з допомогою ендоскопії, яка використовує майже невидимі розрізи (менше рубців) навколо волосся. Камеру з легкої потім вставляють у корпус, що дозволяє хірургові, щоб затягнути основних м’язів і тканин через екран телевізора. Результатом є не тільки гладкою, молодий лобі, але короткий період відновлення, чим більш інвазивних хірургічних методів.

лазерна шліфовка

Процедури для обличчя не тільки для тих, хто хоче виправити глибокі зморшки. Лазерна шліфовка може звернутися різноманітні процедури для обличчя умовах, включаючи дрібні зморшки, нерівний тон шкіри, дії сонця, пігментних плям, вугрів і подальше рубцювання, і може поліпшити текстуру.

Є багато різних типів лазерів, які використовуються, але всі вони виконують ту ж саму загальну функцію. Світлові імпульси розбити старі клітини шкіри, видаливши дефекти і залучення свіжих, неушкоджених клітин шкіри до поверхні. Результати цього процедура для особи може тривати протягом багатьох років.

хірургія століття

Ця косметична процедура часто проводиться одночасно з обличчя і брів підйомників. Пластика повік може звернутися різних скарг у тому числі важкі повіки, ослаблені або надлишок шкіри, темні кола, droopiness і опухлі вигляд. Ця процедура може бути виконана або на нижній або верхній повіку або обидва, в залежності від бажаних результатів.

Розріз буде зроблений вздовж складки верхнього століття і нижньої лінії вій. Шкіра і жир видаляються або переміщені, щоб створити бажаний зовнішній вигляд. Тканини і м’язи можуть також бути затягнуті. Пластика повік може перетворити ваше обличчя від втомилися, щоб енергійний і молодий.