нехірургіческіх факти збільшення грудей

Більшість нехірургіческіх продукти підвищення грудей є трав’яні формули. Інші продукти, методи і системи говорять самі за себе, такі як рак молочної насосів або фізичні вправи. Тому що це більш важким для розуміння мети і функції трав’яні формули, ми надали короткий посібник про найбільш поширених функцій грудей таблетки (використання фітоестрогенів) нижче.

Багато трав’яні формули підвищення грудей призначені для підвищення і активувати молочних залоз на розвиток раку молочної тканини схожий на процес статевого дозрівання або вагітності. Груди мають рецептори естрогену, які стимулюють розвиток молочних залоз. Багато трав’яні формули містять трави, які мають природні естрогенні властивості з рослинних джерел, званих фітоестрогенів. Ці фітоестрогени докласти до рецепторів у грудях, які викликають ріст грудей і повноти. Багато трав’яні грудей таблетки ефективні через цього процес “естроген імітація”.

Фітоестрогени замінити людський естроген і вони врівноважують рівня жіночих статевих гормонів, надаючи естроген-ефект на репродуктивні органи. Фітоестрогени було показано, що набагато безпечніше і менш небезпечними на жіночому тілі, ніж естрогену може бути. Вони підтримують гормонального балансу, діючи як антиестроген, коли природні рівні організму занадто високі, і вони діють як людський естроген, коли рівні занадто низькими.
Дослідження показують, що пажитник, насіння фенхелю, Dong Quai корінь, Щасливий Будяк, L-тирозин і всі водорості містять велику кількість фітоестрогенів, та інші корисні поживні речовини для збільшення грудей. Ці поживні речовини м’якого набули чинності і додатковий бонус багато інших переваг для здоров’я. Кілька хімічних токсинів і екологічних буде імітують естроген і прикріпити з рецепторами, уповільнення процесу зростання. Перерахованих вище трав містять поживні речовини, щоб допомогти вимити ці токсини з вашої системи і, отже, ваша груди буде більш гнучко реагувати на зростання грудей. Дослідження також показують, що трави перераховані вище, мають ряд інших переваг для здоров’я, у тому числі ослаблення симптомів ПМС і менопаузи, а також мінімізація посилення ваги води під час менструації циклів.