мед як зволожувач – секрет м’якою, здорової і молодий шкіри revealed_

Ви коли-небудь уявити використанні меду як зволожувач у вашому догляду за шкірою? Це трохи незвично, проте, якщо ваша шкіра не піддається ризику важких умовах вам треба поглянути на мед в догляду за шкірою зволожуючий крем.

Екологічні фактори, як хімічні речовини, забруднюючих речовин і диму, але сонце і вітер дві основні причини, чому ваша шкіра стає сухою і пошкодженою. Тому що він відчуває себе грубо і болить, ви досягаєте для найближчих пляшку лосьйону і сподіваюся, що це допомагає.

Чи знаєте ви, що мед в якості інгредієнта, що добре для вас і здоров’я вашої шкіри? Вона не тільки заспокоює шкіру, це ще й ефективна допомога по догляду за шкірою.

Мед в якості зволожуючого крему немає нічого нового. Вона була навколо протягом багатьох століть і використовуються в природний догляд за шкірою. Клеопатра використовувала мед як зволожуючий крем, щоб зберегти її красу неушкодженими.

Це було тоді, – але, давайте подивимося на те, як мед є використання як натуральний зволожувач для вашої шкіри в даний час.

Через цих факторів навколишнього середовища, ваша шкіра має важкий час перебування зволоженою. За перебування на сонці вплив УФ променів і сильного вітру зменшиться натуральні масла шкіри призводить до сухості шкіри. Хімічні інгредієнти в мило також може викликати сухість шкіри.

Тому, захищаючи шкіру від факторів навколишнього середовища має важливе значення. Уникайте занадто багато прямих сонячних променів, носити капелюх і захисного одягу і переконайтеся, що ви використовуєте м’який, без запаху мила.

Таким чином, використовуючи мед як зволожувач допомагає сухість шкіри. Але, не звичайна мед … природна речовина, яке називається активний мед Манука, яка робить більше, ніж просто зволожують шкіру.

Даний мед отримують з чайного куща, таким чином, мед Манука ім’я. Завдяки наявності унікальних ферментів, що містять антибактеріальні властивості, відомого як єдиний фактор Манука (UMF), це ефективно в лікуванні виразки шкіри і плями тому числі вугрі і навіть більш серйозних шкірних захворювань, як екзема і псоріаз.

Це особливий тип меду проникає глибоко в шкіру, живлять, омолоджують і зробити його виглядати молодше і м’якше. І, оскільки це сильний антиоксидант, він захищає шкіру від пошкоджень, викликаних вільними радикалами зустрічається в екологічних забруднювачів.

Використовуючи цей мед як зволожувач також підтримує власні оновлення клітин шкіри процесу. Тому що вона стимулює вироблення колагену і еластину в шкірі, двох білків зберегти шкіру пружною, еластичною і без зморшок.

Отже, вперед і використовувати мед як зволожуючий крем на шкіру. Це важливо не тільки зволожують шкіру, він буде живити, лікувати і тримати вашу шкіру моложавий і сяючою.

Відвідайте мій сайт сьогодні, щоб дізнатися про більш неймовірних природних речовин, що містяться в дивовижний натуральний продукт для догляду за шкірою зволожуючий це корисно для вашої шкіри.