макіяж поради на осінь

Осінь час переходу. Влітку макіяж ви легкий і м’який у квітах. Зимовий макіяж вимагає більшою глибиною кольору і дозволяє більш чільне місце в складі, а також. Падіння являє собою суміш обох. Ви хочете почати переходити в більш квітів для зимових місяців, але падіння може залишатися теплим і приємним. Знайти правильний баланс тут не так складно, як ви думаєте, все ж.

Кілька порад макіяж

Цієї осені, змінити ваш погляд з літа цілком достатньо, щоб допомогти вам виглядати красиво і зберегти вашу літнє світіння як можна довше. Ось деякі поради, які допоможуть вам у цьому процесі.

1. Почніть зі свого фундаменту. Там немає необхідності для важкого фундаменту, але ваша шкіра ймовірно, не потребує бронзатор більше. Тому, зверніть увагу на фундамент, який є світлом на шкірі. Якщо ваша шкіра починає відчувати наслідки холодної погоди, роблять інвестиції в зволожуючі креми.

2. Перетворити ваш погляд через колір. Початок переходу від пастелі літа до більш природні тони осені. Ваші тіні для повік можуть бути від рожевого і синього відтінків літа, більш земляні відтінки, такі як апельсини і коричневі для осіннього місяця. Зробіть те ж саме з вашим рум’янцем. Додайте трохи блиск вашої щоки, але не більше підкреслює засмагу кольору. Ваша шкіра повинна переходити до більш природний вигляд.

3. Туш і підводка для очей є важливими інструментами, теж. Тут, ви можете використовувати рідкий олівець для очей. Виберіть, щоб додати трохи більше, ніж ви в літній час, але не перестарайтеся.

Одна з хороших речей про падіння макіяжу в тому, що це більш природне почуття, ніж більшість інших пір року. Ви перехід на зимовий час квітів і тонів, так що ви використовувати кольори у всіх декоративної косметики ви використовуєте.