керівні принципи для отримання кращих пластичних Результати хірургії

Пластична хірургія виконана, щоб змінити зовнішній вигляд обличчя обличчі і тілі. , Хоча він популярний у всьому світі, гламур гарячих точок у сонячній Каліфорнії і тропічної Флориди приваблюють людей в масовому порядку. Це приваблює кілька прекрасних пластичних і косметичних хірургів в такі місця, як Неаполь, штат Флорида.

Хоча пластична хірургія є відмінним способом, щоб поліпшити свій зовнішній вигляд, наступні рекомендації допоможуть вам вибрати мудро і прийняти обгрунтоване рішення.

відповідних повноважень:
Важливо, що пластик або косметичних хірургів, будь то в Неаполі, Флорида або в будь-якому місці, у Сполучених Штатах, сертифікованим Американським радою з пластичної хірургії (ABPS). Ця сертифікація гарантує, що член косметичного хірурга зазнав не менше п’яти років хірургічної підготовки, у тому числі два роки навчання, характерні для пластичної хірургії.

Хірург повинен також бути членом Американського товариства естетичної пластичної хірургії (ASAPS). Це членство вимагає, що хірург має великий досвід косметичної хірургічної та зустрівся ASAPS вимоги для продовження освіти косметичної хірургії.

Лікарня привілеї:
Хоча косметичної пластичної хірургії часто здійснюється поза лікарні в офісі на основі хірургічних об’єкта, пацієнти повинні переконатися, що їх косметичний хірург також має право працювати в стаціонарі і може виконувати косметичні процедури до лікарні швидкої допомоги.

об’єктів:
Перш ніж вибрати пластичного хірурга, визначити, що операційної хірурга об’єкти були акредитовані на національному або визнаних державою агентство акредитації та / або державну ліцензію. Це важливо, оскільки опубліковані дані показують, що акредитовані офісом об’єкти мають показники безпеки порівнянна з лікарні амбулаторної хірургії.

Здоров’я:
Незалежно від вашого вибору пластичної операції – підтяжка обличчя, контурів тіла, зменшення грудей, збільшення грудей, і т.д., і скрізь, де це повинно бути виконано (Флорида або будь-який інший частині світу), важливо, що ви перебуваєте в хорошій фізичне здоров’я. Будьте впевнені, щоб розкрити вашу повну історію здоров’я, включаючи припис та рекреаційних наркотиків, які ви використовуєте. Історія хвороби повинна включати в себе дані, такі як використання оральних контрацептивів, естрогенів і більш-позабіржовому продукти, такі як вітаміни, ліки на основі трав і інших добавок. Вони можуть потенційно перешкодити згортанню крові або взаємодіяти з препаратами, які використовуються під час операції, які могли б збільшити хірургічним ризиком.

Навчання пацієнтів:
До операції, пацієнти повинні бути інформовані про всі аспекти їх планова хірургія, в тому числі, що очікувати під час процедури, болі, післяопераційний догляд, очікувані терміни загоєння і коли вони можуть повернутися до нормальної діяльності. Вони також повинні бути проінформовані, якщо ліки має бути припинена, і якщо вони повинні кинути палити.

ризики:
Зазвичай косметична хірургія є надзвичайно безпечним, коли виконується хірургами сертифікована Американським радою з пластичної хірургії. Однак, навіть з найвищим рівнем обслуговування, кожна операція несе ризики, які повинні бути ретельно обговорені з пластичним хірургом до процедури.

Післяопераційний моніторинг та догляд на дому:
У найближчому післяопераційному періоді, будь-який пацієнт переживає косметичну хірургію повинні контролюватися кваліфікованим медичним персоналом і виписали з хірургічного об’єкта тільки після оцінки хірурга. Як правило, косметичні операції проводять в амбулаторних умовах, а іноді, хірург може рекомендувати ночівлі. Пацієнти повинні домовитися, щоб хтось готовий надати вам допомогу в перший день або два після операції. Післяопераційний догляд не повинно тривати, поки хірург розрядів пацієнта від його допомоги. Це взагалі, коли хворий повернувся до відносно нормального життя.

Якщо ви роздумуєте про косметичної хірургії, ці рекомендації допоможуть вам вибрати косметичний хірург мудро і досягнення найкращих результатів. Неаполь Флорида є ідеальним місцем для вашого процедура, при якій ви можете відновити в красивому і тихому місці, насолоджуючись атмосферою тропічний рай з усім, що може запропонувати уздовж Мексиканської затоки.