життєвий вибір вільно-радикальна теорія старіння. як вони ставляться до анти-старіння і зморшок

Я виявив, що найбільший секрет перспективних молодих в даний час молодим. Ведуть активний здоровий спосіб життя, безумовно, кращий спосіб виглядати молодо і бути молодим. Хороші полівітаміни, хорошої їжі та фізичних вправ є секретом. Навіть найздоровіші з нас, хоча може мати наша шкіра розореної НД Активними живими, на жаль піддає нас впливу шкідливих речей, і більше вправ можуть призвести до виснаження нашій шкірі необхідних жирів, які дають нам наш молодий вигляд.

Його, як стара прислів’я. “Або ви можете прожити своє жити в печері, як чернець, і померти з перлинно-білою шкірою. Або ви можете жити у вас життя в НД, і померти, дивлячись, як старий. Чернець знає печеру старий знає світ, як це мудрішими. ”

Наука за останні кілька років пройшла довгий способів розуміння того, що викликає нашу шкіру старіти. Найчастіше розуміння того, що називається вільно-радикальної теорії старіння. Який свідчить, що атоми з вільними електронами призвести до пошкодження клітинних структур була перерва думав в косметичних продуктах, які мають справу зі старінням. Кращі інгредієнти, щоб шукати в будь антивікової продукт впоратися з цією проблемою. Ось список деяких з кращих шукати.

Argireline це торгова назва для ацетил-3 Hexaptide дослідження показали, що цей інгредієнт пригнічує ваші шкури м’язах здатність до скорочення який за тридцять уроки денного періоду глибину зморшок на 27%.

Idebenone органічна сполука хінону діє як сильний антиоксидант і хімічно пов’язує себе вільними радикалами запобігаючи їх від пошкодження шкіри.

DMAE є сильним антиоксидантом, який допомагає стабілізувати ваші шкури клітинній структурі.

Екстрактом едельвейса з квітки Едельвейс також є сильним антиоксидантом.

Масло примули вечірньої екстракт містить гамма-linulenic кислоти, яка перетворює у вашому тілі в простагландини, ці жирні кислоти заміні масла втратили в вашій шкірі, що за час причиною старіння.

Гіалуронова кислота змащує і зберігає ваші шкури колагену і допомагає в запобіганні зморшок.

Гидролизованний пшеничної клейковини і Ceratonia Стручки разом виступати в якості зволожуючого крему і антиоксидант, який підтягує шкіру і зменшує зовнішній вигляд зморшок.

Lipolight ПЕНСІОНЕР діє, щоб полегшити поява зморшок потрібен час, щоб зменшити глибину зморшок цей інгредієнт робить їх задушити в середньому раз.

Macrocystic Pyrifer або морських водоростей містить вітаміни амінокислоти і йод сприяти гладкою шовковистою шкіри.

Matrixyl омолоджують фібробластами, які колагену в шкірі потрібно посилити і зменшення зморшок.

Масло ши є природний зволожувач шкіри і ременів він містить корична кислота, натуральний латекс і жирні кислоти.

Вітамін А є сильним антиоксидантом.

Вітамін Е сприяє альфа токоферол є потужним антиоксидантом для вашої шкури жирних кислот.

Зверніть увагу на ці інгредієнти в будь анти-старіючий продукт, і ви можете бути сповістили, що виробник має чітке розуміння безкоштовно-радикальна теорія старіння.