Як подбати про зачіску коси

Здоров’я волосся починається зсередини, що ми їмо і зробити, щоб наш організм речовини. Загальний стан здоров’я важливо: він збільшує нашу енергію, виробляє здорової шкіри і волосся клітин. Волосся і здоров’я тіла переплітаються, а також закликати вас у вашому повсякденному житті.

В даний час турбота про кіс Зачіска за допомогою афро-зачіскою режиму. Коси і вимикається. У коси, з шампунем і кондиціонером кожен день. Потім додати волосся підсилювач блиску і тасьмою, а потім зволожуючим гелем, щоб зберегти вологу. Додати масло ему змішати з декількома краплями лавандового масла ESS до коріння, перш ніж повністю суха. Коли волосся не в коси, мити (Suave формулою загальнозміцнюючий для сухого волосся) волосся по середах повітря сухе / додати волосся підсилювач / залишити в кондиціонер (Detangler MTG). Нехай це повітря. Додати масло жожоба на волосся і зробити коробку коси до повного висихання. Закріпіть кінці не рідше одного разу на місяць, щоб позбутися від будь-яких кучерявими кінцями.

Наприклад, в ніч на суботу ви могли попередньо мочитися з медом, оливковою олією і сумішшю масла, настояні на травах, надіти пластикову кришку. А потім у неділю зробити глибокий кондиціонер з Ле Каїр (рожевий) під капотом сушарку, а потім додати підсилювач волосся і MTG і т.д.

Для укладання волосся – мінеральне масло і нафтопродукти. Вони дивилися, як вони працюють, але потім сухості не почне – не годиться. Для збільшення використання більш натуральні продукти, як мед і ефірні масла і Кастилії мило.

Їжа – Їжте більше натуральних продуктів і зменшити багатих продукти, смак так добре, але не корисно для вашого тіла в довгостроковій перспективі. Не забувайте приймати вітаміни і риб’ячий жир. Якщо хтось зацікавлений масла Карлсон риби рекомендуються в якості одного з кращих і смак порядку також.

Вправи – Повернися в серйозну роботу з рутини і накачати трохи заліза.