Сан – Дієго Ей, косметичні операції на розумі

Колись, здається, тільки голлівудські зірки або надзвичайно багаті, побалувати егоїсти ніколи навіть не думав про підвищення своєї зовнішності за допомогою косметичної хірургії – але це далеко не так, сьогодні. Тут в 21 столітті, відмінна косметична хірургія є так легко і за доступною ціною доступні, що це рідкісний людина, яка не вважається трохи “НІП” тут або “живота”, щоб виправити дрібні фізичні вади.

Ви можете засумніватися в тому, що ви думаєте про косметичної операції у зв’язку з особистими перевагами поліпшити деякі фізичні риси, або тому, що соціальний тиск, що Ви відчуваєте себе якось неадекватно. Часто обидва питань мотивувати рішення.

Розглянемо наступну історію пацієнта – Ви коли-небудь відчували, про деякі аспекти вашого тіла, як ці люди відчували?

Роджер, красивий бізнесмен, не любив тяжкість жертв, а також старіння брали на його тілі. Зморшок і в’ялої шкіри не були синхронізовані з його юнацькі кругозір. Як і більшість бумерів, він насолоджується тривалості життя і, обнявши активний спосіб життя. Шиї Роджера турбувало його самим так що йому довелося підтяжку шиї і усунути його “Туреччина перевальцем».

Cheri і Рут дорогі друзі, які все роблять разом. Під час однієї поїздки в торговому центрі, вони виявили, що у кожного було своє «маленьке чорне плаття питання.« Спідниця Чері чудово ковзали по її висока, тонка рамка, але вона не Заповніть верхню, як вона хотіла. Рут заповнив верхню просто відмінно, але вона відчула, що спідниця була занадто жорсткою по її стегнах і стегна. Їх рішення виявилося збільшення грудей для Cheri і підтяжка живота і ліпосакція для Рут. Можете здогадатися, як вони святкували після операції? З іншого
Поїздка в торговий центр, звичайно, для оснащення своїх нових, поліпшених органів.

Марія сказала: «Я не носив купальник з тридцять фунтів тому.” Ви можете жах наближення літа, теж – не шорти, не купальники, топи ні – що означає відсутність у басейну пустує, що не пляжний відпочинок, круїзи по Карибському морю немає …. Цей список можна продовжувати і продовжувати. Марія вирішила вжити заходів. Вона в поєднанні дієти і ліпосакція, щоб отримати себе в повному порядку умова веселого літа.

Реакція Сьюзен її високому запрошення возз’єднання класу школи був: “Ohmygod, я не можу йти в такому вигляді!” Замість того, щоб кидати запрошення, Сьюзан використовувала цей захід в якості каталізатора для лицьової хірургії омолодження вона думала про протягом багатьох років . Вона підійшла до возз’єднання з відскоку в її крок і гордо піднятою головою
високою і, дивлячись бравий.

Меггі подивилася на фотографії себе і зіщулився. Вона бачила, як хтось, хто виглядав схвильованим, втомлений і злий – жоден з яких, як вона відображення дійсно відчував всередині. Меггі вибрала повіку операцію її верхніх і нижніх очі, якби її лобі отримували Botox ®, а потім заявив: “Я отримую портрет, прийнятому на мою шістдесятиріччя від дня народження”.

Брайан, середня школа, старша, прийшов зі своєю матір’ю сказавши, що його відстовбурчені вуха потрудився його багато років. У нього була вуха тужить процедура називається отопластика і вступив до коледжу відчувати себе більш впевнено і впевнених у собі.

Ми всі чули, що єдиною постійною в житті зміни – і життя змінюється може бути, чому ви розглядаєте косметичної хірургії. Майбутнім шлюбом Саллі спонукало її, щоб отримати збільшення грудей вона хотіла протягом багатьох років. Розлучення Майка мотивовані, щоб у нього “носа”, він завжди хотів – і тепер його зображення на інтернет сайті знайомств показує йому на свого нового кращого.

Ейлін, як і багато її тридцять-то друзі, був закінчений з вагітністю і був готовий повернути їй пишні минулому. Після підйому живота і грудей, вона їде в бравий футбольних матчів відчуваю. Її чоловік, Джефф, хотіли перетворити своє час назад. Він був хворий, що вони “ручки любові” і з тих вправ не зробити трюк, він вибрав для ліпосакції.

Якщо ви можете ставитися до будь-якої з цих історій про те, що мотивовані косметичної хірургії в кілька пацієнтів, ви можете бути першим кандидатом на процедуру самостійно. Тим не менш, косметична хірургія є серйозне рішення так завжди мати на увазі важливі фактори, такі як ваше здоров’я і загальне самопочуття, а також вибрати кваліфікований, досвідчений, сертифікований пластичний хірург, щоб обговорити ваші цілі і опцій.

Щоб знайти хірурга у вашому районі ми рекомендуємо вам знайти хірурга, який є членом однієї з наступних товариств: ASPS – Американське товариство пластичних хірургів або ASAPS – Американського товариства естетичної пластичної хірургії. Хірурги в цих організаціях були настільні сертифікована в ABMS
(Американської ради медичних спеціальностей), член ради з пластичної хірургії. Це гарантує вам, пацієнту, що лікар повністю підготовлені процедур пластичної хірургії.