Поради по догляду за нігтями ви знаєте ці важливі і не слід робити

Застосовуючи поради по догляду за нігтями нижче, допоможуть вам зберегти ваші нігті у відмінному стані.

Як наші нігті настільки помітним і передати повідомлення про нас, кого ми зустрічаємо, важливо, ми беремо всього лише трохи часу і виховувати себе про те, як піклуватися про них добре.

Далі слідує список порад по догляду за нігтями розділена на і що не можна робити:

Поради по догляду за нігтями: робити,

НЕ пити багато води щодня. Це добре для вашого загального здоров’я і добре зволоженою тіла сприяє здорових нігтів. Тріснутий нігті можуть вказувати на необхідність більшого споживання рідини.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ застосовувати для зняття лаку перед нанесенням лаку для нігтів. Це усуває будь-які мастила на поверхню нігтя і дає додаткове життя в лак для нігтів, тому переконайтеся, що ви робите це незалежно від того, є старий лак на ваших нігтях чи ні.

DO приймати вітамінні добавки, якщо ваш лікар радить в іншому випадку через інших міркувань здоров’я. Вітаміни А, С, Е і В12 особливо важливі. Крім того, кальцій, цинк, залізо, білок і фолієва кислота допоможе уникнути білі знаки на нігті і запобігти цвяхи стають крихкими. Дослідження продуктів вам потрібно, щоб надати вам ці важливі вітаміни і добавки.

Необхідно використовувати хороший буфер якості бажано раз на тиждень, не більше двох разів на тиждень. Переконаєтеся, що не любителя дуже енергійно і не надто довго, щоб не пошкодити ніготь. Як раз коротко ніжні любителя перед нанесенням лаку для нігтів може допомогти запобігти польсько від лущення через грубу або нерівній поверхні на цвях.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ тільки м’яку пилочкою, а не дошки Емері. Пилочки для нігтів може бути надто грубою і пошкодити нігті легко, якщо не використовувати з великою обережністю. Краще використовувати м’яку подушку пилкою і мити його регулярно для повторного використання. Майже само собою зрозуміло, файли металевий цвях є певним НІ НІ!

Носіть захисні рукавички при виконанні будь-якої роботи, яка вимагає руки повинні бути занурені у воду або вступають в контакт з хімічними речовинами. Переважно використовувати рукавички з бавовняної підкладкою, щоб вони залишалися сухими всередині. Гриб любить вологе середовище.

DO звернути увагу на кутикули регулярно, використовуючи зволожуючий крем часто, щоб уникнути кутикулу від висихання. Зарослий і недоглянутою кутикули може негативно вплинути на зростання нігтів.

Поради по догляду за нігтями: що не можна робити

Не подають вперед і назад, як це може викликати розколи в нігті, які стають ще гірше, якщо вода проникає після миття рук. Швидше використовуйте ніжне погладжування один спосіб дії з файлами, а також трохи терпіння.

Не подають кути нігтів, так як це може послабити їх і зробити їх більш сприйнятливими до пошкоджень. Файлу прямо через в один, створюючи м’які, овальну форму. Гострі нігті легко ламаються.

НЕ підпилювати нігті, коли вони мокрі. Переконайтеся, що вони повністю не висохнуть.

НЕ використовуйте для зняття лаку і повторно лак для нігтів не раз і не два рази на тиждень. Переважно вибрати для зняття лаку, яка містить зволожуючі креми, щоб уникнути висихання нігті.

Не використовуйте нігті в хорошому стані твердих поверхонь, вибрати на об’єкт, видаліть скоби, або виступати в якості черпака. Просто знайдіть хвилинку, щоб отримати правильний інструмент для роботи і уникнути шкоди для ваших нігтів!

НЕ над манікюру кутикула, оскільки це може пошкодити їх, змушуючи їх товщають і заростають.

Ніколи не обрізати кутикулу або використовуйте металеві або гострі предмети, щоб підштовхнути їх назад. Купівля правильний інструмент для роботи, апельсинової паличкою. Тримайте його під кутом, і обережно натисніть на кутикулу назад, не пошкоджуючи їх. Використання для видалення кутикули перші допоможе зробити роботу легше і не пошкодити цю чутливу шкіру.

Після сеансу догляду за нігтями, проведіть невеликий тест. Щоб побачити, як гладкі нігті дійсно збити їх стару пару колготки або колготки. Будь корчі допоможе вам знайти цвях, який вимагає подальшої уваги.

Поради по догляду за нігтями, перерахованих вище зажадає деякого часу і зусиль, і, можливо, спочатку невеликі інвестиції, щоб отримати необхідні професійні інструменти. Проте, як тільки ви їх і потрапити в рутині догляду за нігтями, переваги зроблять все це коштує.

Ви будете почувати себе впевнено і мигати ваші нігті з гордістю.