нігтів кутку вчинене поради по догляду за нігтями і красиві нігті

Чесно кажучи, без красивих нігтів, ви можете відчувати себе впевнено в будь-якій партії. Довгі й гарні нігті дати вам впевненість в сторони і дуже важливі у вашій особистості догляду.

Якщо ви можете добитися всього цього з невеликим зусиллям, то чому б не почати догляд за нігтями сьогодні. Хоча книга може бути написана на догляд за нігтями, але деякі з найбільш важливих порад написані під

менше споживання цвяхів:

Спробуйте використовувати для набору тексту пальцями або на клавіатурі або на мобільні майданчики, не дряпають лотерею купони через Nails. Намагайтеся не відкривати соку і безалкогольних напоїв може через нігті.

Продовольчий рукавички:

Хімікатів, води і вмирають може пошкодити нігті. Продовольчий рукавички під час миття посуду на кухні, в той час як садівництво або вмирають ваші волосся.

Не кусати нігті:

Не думайте, що кусати нігті може уникнути обіду або вечері. Кусатися нігті можуть зашкодити вашому здоров’ю. Так що перестаньте кусатися нігті відразу ж, якщо ви любите своїх нігтів і здоров’я.

Доглядати за нігтями і кутикулою:

Не використовуйте ножиці на цвях, а не його рекомендується використовувати кліпер манікюр ножицями. Не відривайте висить нігтів.

Нові клітини утворюються в кутикулу, тому не обрізати кутикулу також не дозволяють заросло. У разі зарослі, занурте ваші нігті в теплій воді і використовувати штовхача кутикули відсунути кутикулу.

баланс дієти:

Білок і вітаміни грають дуже важливу роль у здоров’ї ваших нігтів. Якщо ви бачите, сухість, ламкість, повісити нігтів, білі смуги на нігтях, розщеплення нігтів або білі плями на нігтях, то проконсультуйтеся з лікарем.

зволожуючий нігтів:

Зволожуючий дуже важливо для нігтів і кутикул. Зволожуючий нігті не рідше одного разу на тиждень є обов’язковим, щоб уникнути крихкості.

Правильна форма ваших нігтів:

Файл цвяхів в овальну форму, як і підстава нігтів.

Без сумніву, Цвяхи говорять багато про вашої особистості. Так що якщо ви вкусили ваші нігті то зупинити його сьогодні. Після мокрий цієї звички ви можете слідувати іншим радам.